SKI PRESTIGE TROPHY INDIVIDUAL

TOP 10 SKI PRESTIGE TROPHY INDIVIDUAL - Muži

Kompletní výsledky
Pořadí Příjmení Jméno Ročník Nár. Klub Body celkem Jil50 SM K70 KB
1 VEBER Tomáš 1974 CZE   LK Tatran Chodov 265,2 90,24 84,72 0 90,24
2 SAJDL Martin 1981 CZE   Žižkovský tygři 258,84 92,28 81,84 0 84,72
3 JAVŮREK Petr 1977 CZE   Kasper-Swix Team 253,7 88,8 88 0 76,9
4 ŠRŮTEK David 1980 CZE   Rossignol racing team 232,24 81,84 76,9 39,3 73,5
5 PLISKA Jiří 1981 CZE   Silvini Madhus team 212,16 0 106,56 0 105,6
6 MALEČEK Martin 1975 CZE   Žižkovský tygři 210,24 71,28 66,48 0 72,48
7 HRUŠKA Jan 1989 CZE   Kasper Swix Team 207,5 67 73,5 0 67
8 ŠVARC Petr 1966 CZE   Žižkovský tygři 207,24 72 62,4 0 72,84
9 MÁKA Daniel 1992 CZE   Atlas Craft Team 200,88 106,56 94,32 0 0
10 PŠENIČKA Jakub 1991 CZE   Silvini Madshus team 196,8 0 90,24 0 106,56
                     

TOP 10 SKI PRESTIGE TROPHY INDIVIDUAL - Ženy

Kompletní výsledky
Pořadí Příjmení Jméno Ročník Nár. Klub Body celkem Jil50 SM K70 KB
1 HEJNÁ Anna-Marie 1999 CZE   XC Sport Nordic Team 229 78,6 71,8 0 78,6
2 HORNFECK Ulla 1983 GER   Zipps Racingteam 195,84 0 90,24 0 105,6
3 ZIKMUNDOVÁ Anita 2000 CZE   GLEDE Team 180,5 0 69,4 37,6 73,5
4 MALIŠOVÁ Karla 1960 CZE   USK Parha 171,48 88,2 0 0 83,28
5 JINDŘIŠKOVÁ Alena 1961 CZE   Sokol Horní Branná 168,7 68,2 0 33,5 67
6 JENÍKOVÁ Karolína 1968 CZE   Eleven Run Team/Báječné ženy v běhu 167,76 90,24 77,52 0 0
7 NAXEROVÁ Jana 1966 CZE   USK CS Plzeň 159,92 0 75,2 0 84,72
8 ONDAČKOVÁ Marta 1982 CZE     154,32 0 72,48 0 81,84
9 KOCUMOVÁ Zuzana 1979 CZE   LIBEREC 150,56 44 106,56 0 0
10 KUHN Karin 1953 GER     148,08 0 70,56 0 77,52

 


SKI PRESTIGE TROPHY INDIVIDUAL - Kategorie

Pořadí Příjmení Jméno Ročník Nár. Klub Body celkem Jil50 SM K70 KB
M17-39 muži 1999-1977                  
Poř. Příjmení Jméno Roč. Nár. Klub Bodů celkem Jil50 Šumavský K70 KB
1 SAJDL Martin 1981 CZE   Žižkovský tygři 258,84 92,28 81,84 0 84,72
2 JAVŮREK Petr 1977 CZE   Kasper-Swix Team 253,7 88,8 88 0 76,9
3 ŠRŮTEK David 1980 CZE   Rossignol racing team 232,24 81,84 76,9 39,3 73,5
4 PLISKA Jiří 1981 CZE   Silvini Madhus team 212,16 0 106,56 0 105,6
5 HRUŠKA Jan 1989 CZE   Kasper Swix Team 207,5 67 73,5 0 67
6 MÁKA Daniel 1992 CZE   Atlas Craft Team 200,88 106,56 94,32 0 0
7 PŠENIČKA Jakub 1991 CZE   Silvini Madshus team 196,8 0 90,24 0 106,56
8 SIKORA Jakub 1984 CZE   Rossignol racing team 191,76 105,6 86,16 0 0
9 MALÝ Ondřej 1994 CZE   FEL Praha 177,6 58,4 60,4 0 58,8
10 PFOFF Michal 1989 CZE   Sk Sport Zbraslav 172,8 59,2 55,4 0 58,2
11 MATOUŠEK Ondřej 1988 CZE   SKP Ústí nad Labem 158,16 0 74,88 0 83,28
12 BOUCHAL Jiří 1984 CZE   USK CS Plzeň 152,04 0 78,6 0 73,44
13 MALÍK Tomáš 1984 CZE   SSC Železný Brod 151,06 39,3 0 37,6 74,16
14 ŠIMEK Pavel 1980 CZE   Kaper Swix Team 148,12 77,52 70,6 0 0
15 POLÁŠEK Jan Ferdinand 1988 CZE   VŠSK MFF UK 143,4 0 75,2 0 68,2
16 MARHOUN Petr 1981 CZE   VŠSK MFF UK 142,08 0 70,56 0 71,52
17 RIEDL Peter 1981 GER   TSV Carlsgrün 140,88 0 68,64 0 72,24
18 KUBINA Matěj 1992 CZE   HSK BENECKO 132,2 88,2 0 44 0
19 KUBRIČAN Lukáš 1984 CZE   Rossignol racing team 115,8 71,8 0 44 0
20 MORAVEC Martin 1977 CZE   SILVINI MADSUS team 108,14 35,3 72,84 0 0
21 PÁNEK Tomáš 1985 CZE   STARÁ PAKA 99,74 69,84 0 29,9 0
22 MAREK Michal 1992 CZE   Rossignol racing team 97,1 0 0 35,9 61,2
23 KOLAJA Jan 1981 CZE   MTB Trilogy 95,55 58,8 0 36,75 0
24 ŠMAUS Jan 1997 CZE   GLEDE Team 94,55 0 28,9 35,3 30,35
25 ESCHER Toni 1990 GER   Fischer Racing Team / SC Norweger 1896 Annaberg e. 94,32 0 0 0 94,32
25 HARDUBA Jiří 1992 CZE   ČKS SKI Jilemncie 94,32 94,32 0 0 0
27 ŠRAIL Jan 1985 CZE   PIONEER Investments - CRAFT  92,28 0 92,28 0 0
27 ŠRETR Radek 1982 CZE   PIONEER Investments craft 92,28 0 0 0 92,28
29 MICHEK David 1998 CZE   GLEDE Team 92,1 0 29,6 32,3 30,2
30 RAZÝM Vladislav 1988 CZE   Sport Club Plzeň 88,8 0 88,8 0 0
30 ROTHBERGER Markus 1977 AUT   Haderer Sports Team 88,8 0 88,8 0 0
32 KOLÍN Jiří 1978 CZE   Sokol Nusle 88,3 0 58,8 29,5 0
33 ONDRÁŠEK Pavel 1992 CZE   Atlas Craft Team 88,2 0 88,2 0 0
33 WÄHRISCH Sten 1979 GER     88,2 0 0 0 88,2
35 KOUDELKA Filip 1991 CZE   KOUstyle.cz 87,15 0 56,8 30,35 0
36 VYTLAČIL Jiří 1981 CZE   Rossignol racing team 86,6 0 56 30,6 0
37 MELŠA Zdeněk 1982 CZE     86,16 86,16 0 0 0
38 HOFFMANN Peter 1989 GER   Laufteam TU Baf 81,84 0 0 0 81,84
39 JÁNSKÝ Lukáš 1979 CZE   Olfic Car-Vella Trutnov 78,96 78,96 0 0 0
39 PÁVEK Martin 1987 CZE   CZU Praha 78,96 0 78,96 0 0
41 HUŠEK Martin 1990 CZE   Mercedes Benz Salomon team 76,9 76,9 0 0 0
41 ŠELLER Luděk 1995 CZE   Dukla Liberec 76,9 0 76,9 0 0
43 TRYZNA Jan 1981 CZE   Silvini Madshus team 76,08 76,08 0 0 0
44 WEISHÄUPL Andreas 1992 GER   SALOMON-LEKI RACINGTEAM 75,2 0 75,2 0 0
44 UNGER Philipp 1998 GER   SV Stützengrün 75,2 0 0 0 75,2
46 ŘEHOŘEK Tomáš 1996 CZE   LK Slovan Karlovy Vary 74,88 0 0 0 74,88
47 MYŠÍK Kamil 1978 CZE   Krušnohorský dvůr 74,35 0 35,9 0 38,45
48 KÁLAL Tomáš 1985 CZE   Žižkovský tygři - EKONOM Praha 74,16 0 74,16 0 0
49 JANOUŠEK Jakub 1991 CZE   LK ŠKODA PLZEŇ 72 0 72 0 0
50 KOHOUT Milan 1981 CZE   Silvini Madshus team 71,76 0 71,76 0 0
51 JEDLIČKA Michal 1982 CZE   SILVINI SKI TRAB team 71,52 71,52 0 0 0
52 BERAN Jan 1983 CZE   SPARTAK POLICE NAD METUJÍ 71,04 71,04 0 0 0
52 PAVLÍK Tomáš 1987 CZE   SK Rover Praha 71,04 0 71,04 0 0
54 EHL Jaroslav 1981 CZE   SKI Skuhrov nad Bělou 70,8 0 70,8 0 0
54 MOLVA František 1994 CZE   AČR VÚ 2994 70,8 70,8 0 0 0
56 HOLÝ Štěpán 1980 CZE   GEOSAN SKI TEAM 70,56 0 0 0 70,56
57 KUBÍČEK Jan 1980 CZE   JK Racing 70,32 0 0 0 70,32
57 NESVADBA Petr 1986 CZE   ČSK VYSOKÉ NAD JIZEROU 70,32 70,32 0 0 0
59 CLEMENZ Silvio 1979 CZE   PSV Zittau / Ski 70,08 70,08 0 0 0
60 VOLDŘICH Jan 1994 CZE   Fischer Ski klub Šumava 69,84 0 0 0 69,84
61 TEPLÝ Ondřej 1978 CZE   HISPORT Team 69,6 69,6 0 0 0
62 SCHREIER Michel 1997 GER   SV Stützengrün 69,4 0 0 0 69,4
63 HENNING Michael 1985 GER   Zipps Racingteam 69,36 0 0 0 69,36
63 HORNYCH Vena 1978 CZE   Sportchallenge timing 69,36 69,36 0 0 0
65 ŠOULA Oldřich 1978 CZE   skiclub Homolka 68,88 0 68,88 0 0
66 ŠTROBL Luboš 1990 CZE   Nové Město na Moravě 68,64 68,64 0 0 0
67 HARAŠTA Tomáš 1983 CZE   HO TJ TESLA BRNO 68,4 68,4 0 0 0
67 SCHMALOR Antonius 1988 GER     68,4 0 68,4 0 0
67 SÜS Benjamin 1984 GER     68,4 0 0 0 68,4
70 MATĚJŮ Michal 1977 CZE   Ski Sild 68,16 68,16 0 0 0
71 KOVÁŘ Miroslav 1981 CZE   Slovan Zdravotník Praha 67,92 0 0 0 67,92
72 MIKULE Ondřej 1988 CZE   CYKLOTRENINK.com 67,68 67,68 0 0 0
73 KŘOUSTEK Martin 1978 CZE   SKI Skuhrov nad Bělou 67,2 67,2 0 0 0
73 HAVEL Aleš 1991 CZE   TD lokomotiva teplice 67,2 0 0 0 67,2
75 VACEK Mathias 2002 CZE   Fischer Ski klub Šumava 67 0 67 0 0
76 KOŘÁN Martin 1977 CZE   TJ Sokol Postupice 66,72 0 0 0 66,72
77 VODRÁŽKA Ondřej 1977 CZE   USK CS Plzeň 66,48 0 66,48 0 0
77 LAZUR Luděk 1979 CZE   Ski nordic Mariánské Lázně 66,48 0 0 0 66,48
79 TECHL Lukáš 1977 CZE   Sokol Senohraby 66 0 0 0 66
79 PACHOLÍK Jan 1980 CZE   Roprachtice 66 66 0 0 0
81 MOJŽÍŠEK Petr 1977 CZE   Kanoistika USK Praha 65,8 0 65,8 0 0
82 KOCOUREK František 1983 CZE   SK SKIVELO neslyšících Olomouc 65,52 0 65,52 0 0
83 MAŠEK Petr 1979 CZE   Fitcentrum L-S Vrchlabí 65,04 65,04 0 0 0
83 VOLDŘICH Petr 1978 CZE   skiklub šumava vimperk 65,04 0 0 0 65,04
83 FRIČEK Martin 1979 CZE   ČVUT FEL Praha 65,04 0 65,04 0 0
86 EBERL Filip 1982 CZE     64,6 0 0 0 64,6
86 JIRÁK Jan 1978 CZE   HS Jizerské hory 64,6 0 64,6 0 0
88 PAVLÍK Matouš 1988 CZE   vsk Humanita 63,4 0 63,4 0 0
89 ŘEŠÁTKO Jiří 1994 CZE   CRS Sport 62,5 0 28,4 34,1 0
90 KAMARYT Tomáš 1988 CZE   LK Slovan Karlovy Vary 62,1 0 29,8 0 32,3
91 ŠMAUS Antonín 2000 CZE   GLEDE Team 61,8 0 30,1 0 31,7
91 SVÍTIL Marek 1978 CZE   Železná Ruda 61,8 0 61,8 0 0
91 TOMÁŠ Lisý 1979 CZE   Sportability 61,8 61,8 0 0 0
94 GOTZ Adam 1997 CZE   Kašper-Swix Trutnov 61,2 61,2 0 0 0
94 MICHAL Marek 1992 CZE   Rossignol racing team 61,2 0 61,2 0 0
96 HEINRICH Tom 1998 GER   TSG Sehma 59,8 0 0 0 59,8
97 HASENBÖCK Fredi 1981 AUT     59,6 0 59,6 0 0
98 ČIČMANEC Luděk 1977 CZE   AČR - VU 2994 59,4 0 59,4 0 0
99 TOMAHOGH Jan 1978 SVK   KBL Turcianske Teplice 59,2 0 59,2 0 0
100 POKORNÝ Jiří 1985 CZE   Česká Spořitelna MTB Hobby A 59 0 59 0 0
101 STROŽ Jan 1989 CZE   SYMBIO+ CANNONDALE TEAM 58,6 0 58,6 0 0
101 BRABEC Jakub 2001 CZE     58,6 0 0 0 58,6
103 NAGY Josef 1999 CZE   GLEDE Team 58,4 0 0 0 58,4
104 PETERMÜLLER Martin 1985 AUT   Union Opping 58,2 0 58,2 0 0
105 KUTHAN Tomáš 1992 CZE   Mercedes Benz Salomon team 58 0 58 0 0
105 ČÁSTKA Kryštof 1977 CZE   Železná Ruda 58 0 58 0 0
105 KOVÁŘ Zbyněk 1977 CZE   Česká Spořitelna MTB Hobby A 58 0 0 0 58
108 KOTRČ David 1992 CZE   Sk Sport Zbraslav 57,8 0 0 0 57,8
108 HOF Armin 1993 GER   Löffler-Skadi Loppet Team 57,8 0 57,8 0 0
110 STOŠEK Martin 1994 CZE   SRAM RUBENA TREK 57,6 0 57,6 0 0
111 NAGY ML. Josef 2000 CZE   GLEDE Team 57,4 0 57,4 0 0
112 SCHLECHTER Vojtěch 1982 CZE   Žižkovský tygři 57,3 29,4 27,9 0 0
113 JUŘICA Jan 1982 CZE     57,2 27,5 0 29,7 0
113 KARLÍK Petr 1982 CZE   Ski klub MÁROVKY-bLANSKO 57,2 0 57,2 0 0
115 HOLUB Ondřej 1977 CZE   Kerteam 57 57 0 0 0
116 ZELENKA Tomáš 1995 CZE   TJ Roprachtice 56,8 56,8 0 0 0
117 KUCHARIK Michal 1985 CZE   AČR vu 2266 Liberec 56,6 0 56,6 0 0
118 KROPÁČEK Matej 1989 CZE   Sokol Písek 56,4 0 56,4 0 0
118 EBERL Tomáš 1984 CZE   Bano 56,4 0 0 0 56,4
120 NOSÁL Tomáš 1981 CZE     56 0 0 0 56
120 RABIŇÁK Martin 1979 CZE   ČS Ski Team 56 0 56 0 0
120 HUGO Hrubý 1985 CZE     56 56 0 0 0
123 KUBEČEK Ladislav 1991 CZE   TJ Maratostav Úpice 55,8 55,8 0 0 0
123 TANCIBUDEK Jan 1985 CZE   AČR - VU 2427 55,8 0 55,8 0 0
123 PAŘÍK Ondřej 1983 CZE     55,8 0 0 0 55,8
126 VOLNÝ Michal 1982 CZE   Bauer 55,6 0 0 0 55,6
127 SEMMLER Georg 1993 CZE   SV GROSSWALTERSDORF 55,4 0 0 0 55,4
127 VENTA Vladimír 1977 CZE   TJ Svornost Hvozd 55,4 0 55,4 0 0
129 KŘIVSKÝ Jan 1979 CZE   USK Praha - kanoistika 55,2 0 55,2 0 0
129 KREJSA Tomáš 1977 CZE   KUS sOPOTNICE 55,2 55,2 0 0 0
131 GROMUS Daniel 1978 CZE   HO Rýmařov 55 0 55 0 0
131 ČAPEK Jan 1989 CZE   VŠSK MFF UK 55 0 0 0 55
133 PEROUTKA Tomáš 1981 CZE   WiTTE bike team 54,8 0 0 0 54,8
133 POKORNÝ Ondřej 1987 CZE   Sokol Studenec 54,8 54,8 0 0 0
135 KOMZÁK Radek 1980 CZE   HO ŠKROVÁD 54,6 0 54,6 0 0
136 OPOČENSKÝ Matěj 1996 CZE   Kasper-Swix Team 44,4 0 0 44,4 0
136 FRIEDL Christoph 1987 GER   xc-ski.de/AN-Skimarathon Team 44,4 0 44,4 0 0
138 FREIMUTH Thomas 1980 GER   xc-ski.de/AN-Skimarathon Team 44 0 44 0 0
139 JANATA Karel 1992 CZE   HSK BENECKO 39,3 0 0 39,3 0
140 JAKOUBEK Tomáš 1979 CZE   Silvini Madshus team 38,45 0 38,45 0 0
140 KOŽNAR František 1996 CZE   ČKS SKI Jilemnice 38,45 38,45 0 0 0
142 WALDNER Matti 1996 AUT   1.SVG Hohe Wand 36,75 0 36,75 0 0
143 HÝBL Jaroslav 1993 CZE   Rossignol racing team 35,9 0 0 35,9 0
144 PLECHÁČ Petr 1994 CZE   ČKS SKI Jilemnice 35,3 0 0 35,3 0
145 VAVRUŠKA Jiří 1978 CZE   KERDA Sport Liberec 34,7 0 0 34,7 0
145 KAFKA Martin 1980 CZE   SPUKK 34,7 0 0 0 34,7
147 JUNEK Libor 1982 CZE   Mercedes Benz Atomic Nordic Team 34,1 0 0 34,1 0
147 WALDNER Jan 1992 AUT   1.SVG Hohe Wand 34,1 0 34,1 0 0
149 LISÝ Tomáš 1979 CZE   Sportability 33,5 0 0 33,5 0
149 FÁTOR Hynek 1997 CZE   Kasper-Swix Team 33,5 0 0 33,5 0
151 JIRKA Jiří 1977 CZE   Silvini Madshus team 32,9 0 0 32,9 0
151 MÜLLER Martin 1981 CZE   HO Javořice 32,9 0 0 32,9 0
151 ALBRECHT Matyas 1999 CZE   Zdíkov 32,9 0 32,9 0 0
151 MÜLLER Uwe 1980 GER   SV Chemnitz/Harthau 32,9 0 0 0 32,9
155 ZNOJEMSKÝ Karel 1977 CZE   LARSE-HELATAGE 32,3 0 0 32,3 0
156 VOZKA Pavel 1989 CZE   Kasper-Swix Team 31,7 0 0 31,7 0
156 FALK Stefan 1997 GER     31,7 0 31,7 0 0
158 PRÁŠEK Adam 1999 CZE   ČKS SKI Jilemnice 31,2 0 0 31,2 0
158 KLEEMANN Franz 2000 GER   SSV Sayda 1863 31,2 0 0 0 31,2
160 OBR Tomáš 1977 CZE   BodyID.com 30,6 0 0 30,6 0
161 VEDRAL Petr 1982 CZE   LSK Lomnice nad Popelkou 30,2 0 0 30,2 0
162 BARTOŠ Jaroslav 1982 CZE   Babí - Trutnov 30,1 0 0 30,1 0
162 ROSCHER Paul 2000 GER   SV Neudorf 30,1 0 0 0 30,1
164 KADLEC Marek 1995 CZE   Plzeň 10 - Lhota 29,8 0 0 0 29,8
164 FARÁŘ Martin 1977 CZE     29,8 0 0 29,8 0
164 KLESA Martin 1982 CZE     29,8 29,8 0 0 0
167 PANENKA Ondřej 1980 CZE   RK Trója 29,7 0 0 0 29,7
168 PLHA Martin 2002 CZE   LK Slovan K. Vary 29,6 0 0 0 29,6
168 POUR Vladimír 1982 CZE   Jablodent 29,6 0 0 29,6 0
170 VOLF Michal 1982 CZE   CK Slavoj Terezín 29,4 0 0 29,4 0
170 DAVID Matyáš 2001 CZE   GLEDE Team 29,4 0 29,4 0 0
170 ZATLOUKAL Kryštof 2002 CZE   LK Slovan K.Vary 29,4 0 0 0 29,4
173 ZIKMUND Zdeněk 1997 CZE   Sportcentrum Jičín 29,3 29,3 0 0 0
174 ČEŘOVSKÝ Jakub 1983 CZE   Lázně Bělohrad 29,1 0 0 29,1 0
175 TOŠNER Michal 1978 CZE   LK Slovan Karlovy Vary 29 0 29 0 0
176 NOVOTNÝ Jindřich 2002 CZE   LK jasan Aš 28,9 0 0 0 28,9
177 REJSEK Ondřej 1979 CZE   Želivák HK 28,8 0 0 28,8 0
177 ČERVENÝ Daniel 1999 CZE   Fischer Ski klub Šumava Vimperk 28,8 0 28,8 0 0
179 PEŠTA Marek 1981 CZE   Záhuby 28,6 0 0 28,6 0
179 NOVOTNÝ David 2002 CZE   LK jasan Aš 28,6 0 0 0 28,6
181 SZCZOTKA Mateusz Grzegorz 1998 POL     28,5 0 28,5 0 0
182 HAAS Jan 1984 CZE   Trutnov 28,2 0 0 28,2 0
182 BEŠTA Václav 2002 CZE   LK Slovan K.Vary 28,2 0 0 0 28,2
184 HUSÁK Robin 2002 CZE   LK Slovan K.Vary 28,1 0 0 0 28,1
185 ŠTROBL Luděk 1991 CZE   Nové Město na Moravě 28 28 0 0 0
185 EBNER Ronny 1982 GER   TriSki bayerwald 28 0 28 0 0
185 ZÍTKO Tomáš 1979 CZE   TANVALD 28 0 0 28 0
188 PROFF Jan 1980 CZE   Kanoistika Poděbrady 27,9 0 0 27,9 0
188 ANDRLE Jiří 1993 CZE   LK Pernink 27,9 0 0 0 27,9
188 ŠIMŠA Martin 2003 CZE   MFP, Praha 27,9 27,9 0 0 0
191 BAUER Matyáš 2004 CZE   Team PIONEER Investments-CRAFT 27,8 0 0 0 27,8
192 PLZÁK Michal 1979 CZE   ŘEVNICE 27,7 27,7 0 0 0
192 PLÁT Petr 1979 CZE     27,7 0 0 0 27,7
192 LUKEŠ Vratislav 1984 CZE   Alpin Club Plzeň 27,7 0 0 27,7 0
192 KUŽEL Martin 1986 CZE   HO Excentric Trutnov 27,7 0 0 27,7 0
196 KUBALÍK Jan 1978 CZE   Mercedes-Benz Atomic Team 27,6 27,6 0 0 0
196 ŠTUDLAR Vítek 2003 CZE   LK Skovan Karlovy Vary 27,6 0 0 0 27,6
198 LISEC Tomáš 1981 CZE   CK Slavoj Terezín 27,5 0 0 27,5 0
199 STRAKA Štěpán 1986 CZE     27,4 0 0 27,4 0
199 KLUSOŇ Oldřich 1980 CZE     27,4 0 0 27,4 0
201 TRNKA Pavel 1980 CZE     27,3 0 0 27,3 0
201 DYKAST Jaroslav 1977 CZE   Světice 27,3 27,3 0 0 0
203 MÜLLER Michael 1984 GER   Breitenbrunn 27,1 0 0 0 27,1
                     
M40+ muži 1976 a více                  
Poř. Příjmení Jméno Roč. Nár. Klub Bodů celkem Jil50 Šumavský K70 KB
1 VEBER Tomáš 1974 CZE   LK Tatran Chodov 265,2 90,24 84,72 0 90,24
2 MALEČEK Martin 1975 CZE   Žižkovský tygři 210,24 71,28 66,48 0 72,48
3 ŠVARC Petr 1966 CZE   Žižkovský tygři 207,24 72 62,4 0 72,84
4 VEJNAR Josef 1957 CZE   ČSK Vysoké n/Jizerou 184,83 80,4 67,68 36,75 0
5 NEDVĚD Miroslav 1956 CZE   TJ Horní mísečky 177 59,8 59,8 30,9 57,4
6 ŠIMEK Pavel 1971 CZE   CYKLOTRENINK.com 167,04 66,96 0 30 70,08
7 SOVÁK Libor 1967 CZE   Sokol Maxicky 158,65 60 60,2 38,45 0
8 PELA Zbyněk 1973 CZE   SKI PAX Horní Maxov 156,72 83,28 73,44 0 0
9 PROVOD Ladislav 1968 CZE   USK CS Plzeň 155,04 0 76,08 0 78,96
10 NOVOTNÝ Daniel 1974 CZE   Cykloservis Mor. Krumlov 148,08 70,56 0 0 77,52
11 ZIKMUND Zdeněk 1967 CZE   GLEDE Team 146,7 0 54,8 34,7 57,2
12 TEPLY Robin 1967 CZE   Rob 145,5 57,2 57,4 30,9 0
13 SUCHÝ Jiří 1976 CZE   FEL Praha 143,4 75,2 68,2 0 0
14 DUCHÁČ Michal 1968 CZE   BKL Machov 142,56 72,24 70,32 0 0
15 HOLUB Petr 1966 CZE   Kasper Swix Team 141,7 68,2 73,5 0 0
16 MÜLLER Martin 1968 CZE   LK Pernink 141,12 0 69,12 0 72
17 ŠOUREK Libor 1966 CZE   Olympic 135,12 68,88 66,24 0 0
18 ČADA Tomáš 1964 CZE   REDPOiNT Eleven team 130,36 63,4 66,96 0 0
19 PEŠTA Petr 1975 CZE   USK CS Plzeň 130,3 0 69,6 0 60,7
20 HAVEL Lukáš 1974 CZE   DSA Trutnov 130,28 60,2 70,08 0 0
21 BOŘÁNEK Petr 1970 CZE   Slovan Zdravotnik 127,16 0 60,2 0 66,96
22 LUKEŠ Tomáš 1967 CZE   Mercedes Benz Atomis Salomon Team 125,84 0 54,8 0 71,04
23 WÜRZ Martin 1963 CZE   CRS Sport 125,6 0 27,8 37,6 60,2
24 ZATLOUKAL Vít 1970 CZE   Pupkani KV 124,36 0 56,2 0 68,16
25 PAULŮ Jan 1974 CZE   sokol H.Branná 123,17 84,72 0 38,45 0
26 ŠIMŮNEK Jaromír 1955 CZE   SKP Kornspitz  123,1 62,4 60,7 0 0
27 VOJTA Pavel 1975 CZE   Žižkovský tygři 120,7 60,7 60 0 0
28 VORBERG Jörg 1974 GER   SSV - geyer 120,1 0 60,7 0 59,4
29 KAUFMANN Gottfried 1965 GER   WSC Erzgebirge Oberwiesenthal 116 0 59,8 0 56,2
30 REJZEK Martin 1972 CZE   ELEVEN eintracht braunschweig 115,2 0 58,2 0 57
31 PŘIBÍK Jiří 1950 CZE   Tatran Železná Ruda 112,6 0 57,2 0 55,4
32 DVOŘÁK Miloš 1973 CZE   JK Racing 111,4 0 56,8 0 54,6
33 TUČEK Martin 1975 CZE   Silvini Madshus team 109,58 74,88 34,7 0 0
34 ŘEZÁČ Stanislav 1973 CZE   Silvini Madshus team 105,6 0 105,6 0 0
35 HONES Josef 1954 AUT   Union Liebenau 100,34 32,9 67,44 0 0
36 BUCHTA Pavel 1964 CZE     98,06 32,3 65,76 0 0
37 IBEHEJ Josef 1956 CZE   KCL Kooperativa -Svijany 97,78 0 0 28,9 68,88
38 KALINA David 1974 CZE   SKP MAJÁK Jablonec n/N. 89,5 57,8 0 31,7 0
39 KRÁKORA Petr 1970 CZE   Kasper-Swix Team 87,3 30,1 27,6 29,6 0
40 PAVEL Jan 1969 CZE   HLÁSNÁ TŘEBÁŇ 87 0 57,6 29,4 0
41 RICHTER Michael 1967 GER   XC Skimarathon Team 86,16 0 0 0 86,16
42 SVOBODA Jan 1966 CZE   Silviny Madschus team 83,28 0 83,28 0 0
43 ZELLER Zbyněk 1955 CZE   ČSK VYSOKÉ NAD JIZEROU 82,5 54,2 28,3 0 0
44 GERSTENGARBE Jörg 1973 GER   SC Willingen 80,4 0 80,4 0 0
44 NEUBER Jens 1971 GER   SC NORWEGER Annaberg 80,4 0 0 0 80,4
46 VANC Petr 1970 CZE   Mercedes Benz Salomon team 77,52 0 77,52 0 0
47 STRUCK Sven 1969 GER   SG Klotzsche Dresden e.V. 76,08 0 0 0 76,08
48 GROSSE Ralf 1973 CZE   PSV Zittau / Ski 74,16 74,16 0 0 0
49 ŠPERL Martin 1975 CZE   Silvini Madshus team 73,44 73,44 0 0 0
50 SVOBODA Leoš 1976 CZE   Sokol Blansko 72,84 72,84 0 0 0
51 ZELENKA Petr 1968 CZE   Roprachtice 72,48 72,48 0 0 0
51 TRNAVSKY Miroslav 1975 CZE   XCSPORT.cz Nordic racing team 72,48 0 72,48 0 0
53 TANNERT Andreas 1969 GER   SKG gersfeld 72,24 0 72,24 0 0
54 MEYER Olaf 1973 GER   SC NORWEGER Annaberg 71,8 0 0 0 71,8
55 BERÁNEK Jan 1972 CZE   USK CS Plzeň 71,76 0 0 0 71,76
55 VALENTA Tomáš 1976 CZE   Pardubice 71,76 71,76 0 0 0
57 ŠIMURDA Martin 1972 CZE   Fischer Ski klub Šumava Vimperk 71,52 0 71,52 0 0
58 LEUPOLD Jörg 1970 GER   VfA endLOS Dresden 71,28 0 0 0 71,28
59 VOLDŘICH Petr 1958 CZE   Praga 70,8 0 0 0 70,8
60 HOPPE Hermann 1962 GER   SC Rosenheim 69,84 0 69,84 0 0
61 ŘEHÁK Miroslav 1971 CZE   Kadaň 69,6 0 0 0 69,6
62 SCHAUB MAYR Gunter 1965 AUT   Union depping 69,4 0 69,4 0 0
63 RIZZARDI Alfredo 1968 ITA   Polisportiva Vobarno 69,36 0 69,36 0 0
64 VÁCLAVEK Tomáš 1958 CZE     69,12 69,12 0 0 0
64 TŮMA Zdeněk 1966 CZE   VANAMAN Kladno 69,12 0 0 0 69,12
66 WITKE Thomas 1965 GER   DRESDEN 68,64 0 0 0 68,64
67 MURDOCH Kent 1961 USA   Fall City 68,2 0 68,2 0 0
68 ZÁSTĚRA Tomáš 1964 CZE   Fischer Ski klubŠumava 68,16 0 68,16 0 0
69 LANDE Eivind 1970 NOR   Magnor UL 67,92 0 67,92 0 0
69 TAUSSIG Jan 1964 CZE     67,92 67,92 0 0 0
71 DĚBNÁR Jan 1972 CZE   dz team nejdek 67,68 0 0 0 67,68
72 KUBEŠ Petr 1964 CZE   SOKOL VRÁT 67,44 0 0 0 67,44
72 KOUCKÝ Roman 1963 CZE   ČKS SKI Jilemnice 67,44 67,44 0 0 0
74 PĚSTA Roman 1968 CZE   SKI KLUB LENORA 67,2 0 67,2 0 0
75 GARHAMMER Karl-Heinz 1964 GER   spvgg oberkreuzberg 66,72 0 66,72 0 0
75 DOUDA Vladimír 1975 CZE   Sokol Senohraby 66,72 66,72 0 0 0
77 NOVÁK Petr 1973 CZE   KKL Hlinsko 66,48 66,48 0 0 0
77 GROSSE Frank 1962 CZE   PSV Zittau / Ski 66,48 66,48 0 0 0
77 VOLDŘICH Jan 1951 CZE   Fischer Ski klub Šumava Vimperk 66,48 0 0 0 66,48
80 RULÍŠEK Lubomír 1972 CZE   PRAHA 9 66,24 66,24 0 0 0
80 THÜMMLER Frank 1964 GER   SV LOK NO Leipzig 66,24 0 0 0 66,24
82 OLSZOWSKI Władysław 1967 POL   Team nabiegowkach.pl 66 0 66 0 0
83 POSPÍŠIL Vítek 1968 CZE   Mercedes Benz Salomon team 65,8 0 65,8 0 0
84 KRÁTKÝ Tomáš 1967 CZE   SK LOS LOBOS 65,76 65,76 0 0 0
84 GAJDA Jan 1968 CZE   Slovan Zdravotnik 65,76 0 0 0 65,76
86 DAVID Ivan 1964 CZE   Stříbro 65,52 0 0 0 65,52
86 DRAHOŇOVSKÝ Aleš 1972 CZE   Oob TJ Turnov 65,52 65,52 0 0 0
88 MARTON Matúš 1973 SVK   SANSPORT 63,4 0 63,4 0 0
89 BRABEC Miroslav 1967 CZE   BIKE BRDY 62,4 0 0 0 62,4
90 HARTMANN Sven 1970 GER   SV Bockau 61,8 0 0 0 61,8
90 ŠIMURDA Richard 1971 CZE   USK CS Plzeň 61,8 0 61,8 0 0
92 BAŘINA Jaromír 1971 CZE     60,4 0 60,4 0 0
92 ŠIMŮNEK Jaromír 1954 CZE   SKP Kornspitz Jablonec 60,4 0 0 0 60,4
94 MURČO Petr 1964 CZE   Kasper-Swix Team 60,35 30 0 30,35 0
95 KOVAŘÍK Oldřich 1958 CZE   Tatran Chodov 60,2 0 29,3 0 30,9
96 KOLÁŘ Petr 1972 CZE   SK KOLIS 59,9 0 0 30 29,9
97 WUTTE Toni 1958 AUT   DSG Sele Zell 59,8 0 59,8 0 0
98 KUBEČEK Ladislav 1962 CZE   TJ MARATONSTAV ÚPICE 59,6 59,6 0 0 0
98 STROBEL Norbert 1972 GER   SC NORWEGER Annaberg 59,6 0 0 0 59,6
100 GAHLEITNER Markus 1973 AUT   UnionÖpping 59,4 0 59,4 0 0
101 ALBRECHT Uli 1953 GER   SC Murnau 59 0 59 0 0
101 TIŠER Jaromír 1962 CZE   srub Tužín 59 59 0 0 0
103 MODERBACHER Thomas 1972 AUT   Atomic- ZANONI- AUSTRIA 58,8 0 58,8 0 0
104 PEKÁREK Milan 1965 CZE   Žižkovský tygři 58,6 0 58,6 0 0
105 ŠKABRADA Jan 1973 CZE   Česká Spořitelna MTB Hobby A 58,4 0 58,4 0 0
106 KUHN Viktor 1962 CZE   Olfincar Trutnov 58,2 58,2 0 0 0
106 KŘIČEK Jan 1946 CZE   Uměl. školy Pha 58,2 29,2 0 0 29
108 KRÁČMAR Vlastimil 1974 CZE   IVT Náchod 58 58 0 0 0
109 JEŽEK Tomáš 1973 CZE   USK Praha kanoistika 57,8 0 57,8 0 0
110 BARTŮNĚK Petr 1975 CZE   XC SPORT.CZ 57,6 57,6 0 0 0
111 ETRYCH Tomáš 1973 CZE   TJ ZENTIVA 57,6 28,9 0 28,7 0
112 DVOŘÁK František 1947 CZE   SKI CVIKOV 57,5 28,7 0 28,8 0
113 PALATA Miroslav 1963 CZE   FEL Praha 57,4 57,4 0 0 0
114 STARKOV Oleg 1970 RUS   Sokolyata 57 0 57 0 0
115 SANDER Hartmut 1967 GER   Herzogenrath 56,6 0 56,6 0 0
115 KUŘE Petr 1975 CZE     56,6 56,6 0 0 0
117 WOHANKA Pavel 1975 CZE   Spartak Vrchlabí 56,4 56,4 0 0 0
117 ROSSMANN Hagen 1969 GER   LG Wassersuppe 56,4 0 56,4 0 0
119 HUMENBERGER Max 1961 AUT   Union ÖPPING 56,2 0 56,2 0 0
120 NIMMERVOLL Albert 1956 AUT   RLC sterngartl 55,8 0 55,8 0 0
120 NÝVLT Jiří 1959 CZE   Olfin car Trutnov 55,8 55,8 0 0 0
122 SCHÖFERLE Andreas 1961 GER   SC Rettenberg 55,6 0 55,6 0 0
122 LANDERL Wolfgang 1969 AUT   Trirun Linz 55,6 0 55,6 0 0
124 HACKL Gerhard 1962 AUT   WSV puchberg 55,4 0 55,4 0 0
124 MAJER Jan 1973 CZE   Silvini Madshus team 55,4 0 55,4 0 0
124 OBERLÁNDER JAN 1975 CZE     55,4 55,4 0 0 0
124 MÜLLER Martin 1962 CZE     55,4 55,4 0 0 0
128 THUILLÉ Christophe 1966 FRA   ski club bellegarde 55,2 0 55,2 0 0
128 ESCHER Hendrik 1966 GER   SC NORWEGER Annaberg 55,2 0 0 0 55,2
130 GLADIŠ Daniel 1968 CZE   SKG Brno 55 0 55 0 0
130 VALENTA Michal 1962 CZE   SKI Tužín 55 55 0 0 0
132 PETRŽELA Pavel 1963 CZE   TJ Ski Rudník 54,6 54,6 0 0 0
132 LUDVÍK Petr 1972 CZE   ETRIATLON 54,6 0 54,6 0 0
134 MÜLLER Frank 1965 GER   Bielatal 54,2 0 54,2 0 0
134 PETROU Jan 1964 CZE   Ski Velešín 54,2 0 54,2 0 0
136 PAVEL Petr 1969 CZE     44,4 0 0 44,4 0
137 SUCHÝ Jiří 1975 CZE   FEL Praha 37,6 37,6 0 0 0
138 VATER Gerhard 1964 GER   Löffler-Skadi Loppet Team 35,3 0 35,3 0 0
139 HAMPEJS Jiří 1959 CZE     31,2 0 0 31,2 0
140 ONDRÁŠEK Marek 1974 CZE   Silvini Madshus team 30,9 0 30,9 0 0
141 MADER Jan 1971 CZE   Labe Tri Club 30,6 30,6 0 0 0
142 ALIKIN Sergej 1963 GER     30,35 0 30,35 0 0
143 FAJT Jan 1951 CZE     30,2 0 0 30,2 0
143 ČIPERA Radek 1964 CZE   Radvanice 30,2 30,2 0 0 0
145 BULAVA František 1966 CZE   TT Loko Beroun 30,1 0 0 30,1 0
146 CEJNAR Václav 1951 CZE   Mercedes-Benz Ski Team 29,9 0 0 29,9 0
146 KRONIKA Miroslav 1971 CZE   www.SPORTeM.info 29,9 29,9 0 0 0
148 JEBAVÝ Pavel 1965 CZE   Kasper-Swix Team 29,8 0 0 29,8 0
149 KAŠPAR Jan 1971 CZE   VSK Elektro 29,7 29,7 0 0 0
149 KLEINER Robert 1966 CZE   Granfondo 29,7 0 0 29,7 0
149 HAGEN Max 1968 GER   Likezskike Nordic 29,7 0 29,7 0 0
152 ZÁMEČNÍK Pavel 1964 CZE   Mercedes-Benz Atomic Team 29,5 0 0 29,5 0
152 ŽÁKOVEC Pavel 1966 CZE   Sokol Kolinec 29,5 0 0 0 29,5
154 MATĚJKA Roman 1975 CZE   LSK Lomnice nad Popelkou 29,3 0 0 29,3 0
154 BÁRTL Ivo 1948 CZE   TJ Lokomotiva Nymburk 29,3 0 0 29,3 0
154 KOLOVRAT Jiří 1969 CZE   LK Slovan K. Vary 29,3 0 0 0 29,3
157 GRILLE Günter 1954 GER   FAHRRAD Grille 29,2 0 0 0 29,2
157 FIALA Petr 1965 CZE   Prosicka 29,2 0 0 29,2 0
157 BRUNCLÍK Ivo 1958 CZE   Slovan Špindlerův Mlýn 29,2 0 0 29,2 0
160 DVOŘÁK Martin 1960 CZE   SK DNF 29,1 29,1 0 0 0
160 PTÁK Josef 1969 CZE   TJ Kunčice nad Labem 29,1 0 0 29,1 0
160 HÖLL Petr 1968 CZE   Tatran Chodov 29,1 0 0 0 29,1
163 KUPILÍK Karel 1957 CZE   Tatran Přimda 29 0 0 29 0
163 ČESENEK Zbyšek 1968 CZE     29 0 0 29 0
163 ŠÍR Václav 1948 CZE   Rokytnice n. Jizerou 29 29 0 0 0
166 HOLEČEK Petr 1959 CZE   HRADEC KRÁLOVÉ 28,9 0 0 28,9 0
167 JANAK Karel 1957 CZE   Titan SC 28,8 0 0 0 28,8
167 ANTOŠ Jiří 1957 CZE   ČKS SKI Jilemnice 28,8 28,8 0 0 0
169 FRANĚK Emil 1958 CZE   Boot Camp 28,7 0 0 28,7 0
169 ŠIMEK Tomáš 1963 CZE   FEL Praha 28,7 0 0 0 28,7
169 MELOUN Martin 1975 CZE   Sportcentrum Meldy-JH cycling 28,7 0 28,7 0 0
172 SCHÖNBERGER Stefan 1962 GER   Löffler-Skadi Loppet Team 28,6 0 28,6 0 0
172 VRABLIC Ján 1963 SVK   Juche 28,6 0 0 28,6 0
172 KOS Michal 1968 CZE   OB SRK 28,6 28,6 0 0 0
175 PETERKA František 1949 CZE   Sokol Troja 28,5 28,5 0 0 0
175 STOKLASA Roman 1971 CZE   AKD 28,5 0 0 28,5 0
175 HANNSMANN Leo 1964 CZE   AC Aš 28,5 0 0 28,5 0
178 HRBEK Luděk 1967 CZE   Kanoistika Chomutov 28,4 0 0 28,4 0
178 JANATA Jindřich 1973 CZE     28,4 0 0 28,4 0
178 STUCHLÍK Zdeněk 1950 CZE   Šerlich 8.30 28,4 28,4 0 0 0
178 ŠREJMA Marek 1975 GER     28,4 0 0 0 28,4
182 BURŠÍK Karel 1973 CZE   LK Slovan 28,3 0 0 0 28,3
182 SAIDL Filip 1973 CZE   TJ Packa Praha 28,3 28,3 0 0 0
182 PTÁČEK František 1972 CZE   Jablodent 28,3 0 0 28,3 0
182 TAUCHMAN Miloš 1953 CZE   Julbo Way klub 28,3 0 0 28,3 0
186 PAŠTIKA Jiří 1965 CZE   Silvini Madhus team 28,2 0 28,2 0 0
186 RAUCHFUSS Marek 1969 CZE   CK MTB MARATON HLINSKO 28,2 28,2 0 0 0
186 BINTER Karel 1951 CZE   LOKO TRUTNOV 28,2 0 0 28,2 0
189 KLÁPŠTĚ Jaroslav 1951 CZE   HK JIZERA 28,1 0 0 28,1 0
189 NOVOTNÝ Radko 1955 CZE   Horní Maršov 28,1 28,1 0 0 0
189 BEROUŠEK Pavel 1962 CZE   LK Tatran Chodov 28,1 0 28,1 0 0
189 KAREŠ Jiří 1964 CZE     28,1 0 0 28,1 0
193 BLAŽEK Viktor 1976 CZE     28 0 0 28 0
193 ŠREJMA Jiří 1948 GER     28 0 0 0 28
195 KOVÁŘ Jaroslav 1951 CZE     27,9 0 0 27,9 0
196 MARTINEC Jan 1951 CZE   Sokol Benešov u Semil 27,8 27,8 0 0 0
196 PŘIBYL Pavel 1963 CZE   SKP ČR 27,8 0 0 27,8 0
196 JAVŮREK Jiří 1948 CZE   MARATONstav Úpice 27,8 0 0 27,8 0
199 ŠROLER Zdeněk 1952 CZE   Sokol Klášterec nad Orlicí 27,7 0 0 27,7 0
199 KOBR Drahoslav 1956 CZE   DRAK TEAM Zolboch 27,7 27,7 0 0 0
199 TRÖBER Maik 1967 GER   SV Grün-Weiß Pirna 27,7 0 27,7 0 0
202 ALEKSEEV Alexander 1956 RUS   SC Farma Vyšehrad 27,6 0 0 27,6 0
202 ŽALSKÝ Šlechtislav 1942 CZE   LOKO TRUTNOV 27,6 0 0 27,6 0
204 HAVEL Jiří 1974 CZE   FCC Horní Lánov 27,5 0 0 27,5 0
204 KOPAČKA Václav 1956 CZE   SKP Sušice 27,5 0 27,5 0 0
204 JANOVSKÝ Miloslav 1974 CZE   Ski team Pstruží 27,5 0 0 0 27,5
207 KŘOVÁČEK Jan 1976 CZE   TJ Republikán 27,4 0 27,4 0 0
207 SMETANKA Aleš 1976 CZE   Ski Team Jinočany 27,4 0 0 0 27,4
207 VELKOBORSKÝ Miloš 1954 CZE     27,4 27,4 0 0 0
210 BLAHNA Pete 1950 CZE   Olfincar-ski-team 27,3 0 27,3 0 0
210 JINDRA David 1960 CZE   AC Obora Hvězda Praha 27,3 0 0 0 27,3
212 KAVÁN František 1948 CZE   ČKS SKI Jilemnice 27,1 27,1 0 0 0
212 WALDNER Reinfried 1959 AUT   USC Mariensee 27,1 0 27,1 0 0
212 POSPÍŠIL Martin 1964 CZE   Subterra 27,1 0 0 27,1 0
                     
W17-39 ženy 1999-1977                  
Poř. Příjmení Jméno Roč. Nár. Klub Bodů celkem Jil50 Šumavský K70 KB
1 HEJNÁ Anna-Marie 1999 CZE   XC Sport Nordic Team 229 78,6 71,8 0 78,6
2 HORNFECK Ulla 1983 GER   Zipps Racingteam 195,84 0 90,24 0 105,6
3 ZIKMUNDOVÁ Anita 2000 CZE   GLEDE Team 180,5 0 69,4 37,6 73,5
4 ONDAČKOVÁ Marta 1982 CZE     154,32 0 72,48 0 81,84
5 KOCUMOVÁ Zuzana 1979 CZE   LIBEREC 150,56 44 106,56 0 0
6 WŰRZOVÁ Anna 1994 CZE   CRS Sport 145,1 0 32,9 35,3 76,9
7 DROBNÍKOVÁ Aneta 1987 CZE   LSK Lomnice nad Popelkou 132,8 88,8 0 44 0
8 BERANOVÁ Anna 1991 CZE   SPARTAK POLICE NAD METUJÍ 105,6 105,6 0 0 0
8 BOUDÍKOVÁ Adéla 1986 CZE   Atlas Craft Team 105,6 0 105,6 0 0
10 POSPÍŠILOVÁ Karolina 1996 CZE   GLEDE Team 99,9 0 0 31,7 68,2
11 HRBKOVÁ Vanda 1992 CZE   USK SLAVIA ÚSTÍ NAD LABEM 97,1 0 0 34,7 62,4
12 FRIČKOVÁ Pavla 1982 CZE   ČVUT FEL Praha 94,32 0 94,32 0 0
12 MATRASOVÁ Kateřina 1983 CZE   SK Chrast 94,32 94,32 0 0 0
12 KUBÍNOVÁ Veronika 1997 CZE   TJ Slovan Karlovy Vary 94,32 0 0 0 94,32
15 STEHLÍKOVÁ Martina 1977 CZE   SOHV Abertamy 92,28 0 0 0 92,28
15 BAUEROVÁ Alena 1988 CZE   Ekonom Praha-Žižkovský tygři 92,28 92,28 0 0 0
15 KNOPOVÁ Kamila 1992 CZE   Ski klub Jablonec 92,28 0 92,28 0 0
18 BEROUŠKOVÁ Kateřina 1991 CZE   LK Tatran Chodov 88,8 0 88,8 0 0
18 MADĚROVÁ Michaela 1980 CZE   Rudolfovské Gazely 88,8 0 88,8 0 0
20 RANDÁKOVÁ RŮŽena 1977 CZE   Zdíkov 88,2 0 88,2 0 0
21 DIETZE Anna-Maria 1999 GER   PULSSCHLAG neuhausen eizgbirge 88 0 0 0 88
21 WEISSOVA Zuzana 1987 CZE   Valasske Mezirici 88 0 88 0 0
21 GROHOVÁ Karolína 1990 CZE   SK Nové Město na Moravě 88 0 88 0 0
21 JETMAROVÁ Jana 1978 CZE   Ski klub Jablonec 88 88 0 0 0
25 HŘEBÍKOVÁ Radka 1977 CZE   HO Satalice 86,16 86,16 0 0 0
25 KLÍMOVÁ VAŇKOVÁ Zuzana 1978 CZE   vsk Humanita 86,16 0 0 0 86,16
27 CIGÁNKOVÁ Iva 1982 CZE   SK Hájovna Volary 83,28 0 83,28 0 0
28 MERILO Helen 1993 AUT   KARUPESA TEAM 81,84 0 81,84 0 0
29 MICHALKOVA Jaroslava 1979 CZE   Žižkovský tygři 80,4 0 80,4 0 0
30 VRBOVÁ Martina 1984 CZE   Sorry Wolle WWTŘíčany 78,96 0 78,96 0 0
31 KLEMENTOVÁ Andrea 1995 CZE   Fischer Ski klub Šumava 78,6 0 78,6 0 0
32 PEŠINOVÁ Jitka 1977 CZE   žďár nad metují 76,9 0 76,9 0 0
32 HAMANOVÁ Lucie 1987 CZE   ČKS SKI Jilemnice 76,9 76,9 0 0 0
34 ČECHOVÁ Anna 1993 CZE   ČKS SKI Jilemnice 75,2 75,2 0 0 0
35 WEINFURTER Elisabeth 1993 GER   SC Zwiesel 73,5 0 73,5 0 0
35 KOHOUTOVÁ Erika 1983 CZE   Pozitivní nejistota 73,5 0 73,5 0 0
37 HERMANOVÁ Zuzana 1987 CZE   OK Lokomotiva Pardubice 73,44 0 73,44 0 0
38 NĚMEČKOVÁ Eliška 1997 CZE   GLEDE Team 71,8 0 0 0 71,8
38 DUPALOVÁ Dominika 1988 CZE     71,8 71,8 0 0 0
40 MATEJOVÁ Adéla 1990 CZE   Habeš Team Strakonice 71,28 0 71,28 0 0
41 NÝVLTOVÁ Marcela 1985 CZE   VSK Medik 70,6 70,6 0 0 0
41 BAUEROVÁ Andrea 1986 CZE   Žižkovský tygři 70,6 0 70,6 0 0
43 SCHÜßLEDER Andrea 1984 GER   Running Company 68,2 0 68,2 0 0
44 NĚMCOVÁ Alena 1984 CZE   USK Praha 67 0 67 0 0
45 PUNČOCHÁŘOVÁ Lucie 1980 CZE   CS Stodůlky 65,8 0 0 0 65,8
46 CHVALOVÁ Miroslava 1999 CZE   SKI Klub Strakonice 64,6 0 64,6 0 0
47 WILLMANNOVÁ Michaela 1999 CZE   Fisher Ski klub Šumava 62,4 0 62,4 0 0
47 DARINA Halířová 1985 CZE     62,4 62,4 0 0 0
49 JIŘIŠTOVÁ Zuzana 1982 CZE   SK Peřimov 61,8 61,8 0 0 0
49 TICHOTOVÁ Michaela 1979 CZE   Kvilda 61,8 0 61,8 0 0
51 VÁŇOVÁ Gabriela 1999 CZE     61,2 0 61,2 0 0
51 VÁŇOVÁ Marie 1977 CZE   Skyinvest 61,2 0 0 0 61,2
53 WÜRZOVÁ Karolína 1998 CZE   CRS Sport 60,4 0 0 0 60,4
54 LOŠŤÁKOVÁ Ivana 1977 CZE   Sokol Hřivice 60 0 0 0 60
55 NOSÁLOVÁ Lucie 1984 CZE     59,8 0 0 0 59,8
55 HARTLOVÁ Ivana 1981 CZE   Sokol Římov 59,8 0 59,8 0 0
55 ŠVORCOVÁ Tereza 1980 CZE   HARRACHOV 59,8 59,8 0 0 0
58 ZOLLEROVÁ Daniela 1978 CZE     59,6 59,6 0 0 0
59 KUČEROVÁ Dana 1984 CZE     59,4 0 0 0 59,4
60 PRUSÍKOVÁ Dana 1977 CZE   Sokol Dobříš 59,2 0 59,2 0 0
61 EŠNEROVÁ Barbora 1980 CZE     59 0 59 0 0
62 SYROVÁTKOVÁ Irena 1983 CZE   SYMBIO+ CANNONDALE 58,8 0 58,8 0 0
63 BASTLOVÁ Dagmar 1989 CZE   Vacov 58 0 58 0 0
64 HONZÍRKOVÁ Eva 1991 CZE   Brusné 57,8 0 57,8 0 0
65 ŠTĚCHOVÁ Kristýna 1990 CZE   FTVS - UK 57,6 0 57,6 0 0
66 RYANTOVÁ Jana 1986 CZE   Žižkovský tygři 57,4 0 57,4 0 0
67 VINZENSOVÁ Pavla 1978 CZE   ZOUFALCI 57,2 0 57,2 0 0
68 MARŠÁKOVÁ Eva 1984 CZE   TJ Tn 57 0 57 0 0
69 KOŽNAROVÁ Kristýna 1994 CZE   ČKS SKI Jilemnice 44,4 44,4 0 0 0
69 PLECHÁČOVÁ Eliška 1997 CZE   ČKS SKI Jilemnice 44,4 0 0 44,4 0
69 ZUZÁNKOVÁ Tereza 1986 CZE   ELEVEN RUN TEAM 44,4 0 0 44,4 0
72 PREZEWOVSKI Luca Marie 2000 GER   SSV Pulsschlag 44 0 0 0 44
73 FANTUROVÁ Lenka 1978 CZE   SK ZOBONOS 39,3 0 0 39,3 0
73 VOTOČKOVÁ Radka 1984 CZE   LSK Lomnice nad Popelkou 39,3 0 0 39,3 0
73 MORAVCOVÁ Kateřina 1984 CZE   Silvini Madshus 39,3 0 39,3 0 0
76 MAIERHOFER Magdalena 1996 AUT   SC Leogang 38,45 0 38,45 0 0
76 VAVRUŠKOVÁ Lucie 1984 CZE   Jabloneské paseky 38,45 0 0 38,45 0
76 ŽENÍŠEK Markéta 1977 CZE   KL Slavoj 38,45 0 0 38,45 0
79 KÁLALOVÁ Tereza 1986 CZE   Žižkovský tygři 37,6 0 37,6 0 0
80 NEUBAUEROVÁ Jana 1979 CZE   Fischer Ski klub Šumava 36,75 0 36,75 0 0
80 TOMEČKOVÁ Kateřina 1979 CZE   Klub Krásných Kajakářek 36,75 0 0 36,75 0
80 KRCHOVA Zuzana 1990 CZE   KOUstyle.cz 36,75 0 0 36,75 0
80 SOUKUPOVÁ Petra 1978 CZE   LK Slovan Karlovy Vary 36,75 0 0 0 36,75
84 ŽAMPACHOVÁ Bára 2001 CZE   LK Slovan K. Vary 35,9 0 0 0 35,9
85 SLÍVOVÁ Štěpánka 2001 CZE   LK Slovan K.Vary 35,3 0 0 0 35,3
85 MACHOLDOVÁ Markéta 1990 CZE     35,3 0 0 35,3 0
85 SAMKOVÁ Kateřina 1993 CZE   Zdobín 35,3 35,3 0 0 0
88 BRANDL Sabrina 1996 AUT   Hohenberg 34,7 0 34,7 0 0
88 BURACHOVIČOVÁ Martina 1979 CZE   LK Slovan K. Vary 34,7 0 0 0 34,7
90 PTÁKOVÁ Anna 1999 CZE   SVS Krkonoše Vrchlabí 34,1 0 0 34,1 0
91 BALDRIANOVÁ Barbora 1978 CZE   ZDRP 33,5 0 33,5 0 0
92 HARAKALOVÁ Kateřina 2005 CZE   LK Slovan K. Vary 32,9 0 0 0 32,9
93 MÜLLEROVÁ Bára 1996 CZE   LK Pernink 32,3 0 32,3 0 0
94 WALDNER Karoline 1991 AUT   Katzelsdorf 31,7 0 31,7 0 0
94 ČERNÁ Petra 1977 CZE   Báječné ženy v běhu 31,7 31,7 0 0 0
94 ŠTUDLAROVÁ Zuzana 2005 CZE   LK Skovan Karlovy Vary 31,7 0 0 0 31,7
97 KOLOVRATOVÁ Tereza 2004 CZE   LK Slovan 31,2 0 0 0 31,2
98 KOUBKOVÁ Lucie 1981 CZE   Ski klub Šumava 30,9 0 30,9 0 0
99 VARGOVÁ Pavlína 1999 CZE   TTK Slavia VŠ Plzeň 30,6 0 0 30,6 0
100 PELCOVÁ Dominika 1996 CZE     30,35 0 0 30,35 0
100 HONSOVÁ Anežka 2003 CZE   Fischer Ski klub Šumava Vimperk 30,35 0 30,35 0 0
102 HUDEČKOVÁ Veronika 1995 CZE   Fischer Ski klub Šumava 30,2 0 30,2 0 0
102 BAUEROVÁ Aneta 2007 CZE   LK Slovan Karlovy Vary 30,2 0 0 0 30,2
104 MONDLOVÁ Kateřina 1994 CZE   Fischer Ski klub Šumava 30,1 0 30,1 0 0
104 HOSPODARIKOVÁ Linda 1978 CZE     30,1 0 0 30,1 0
106 RADOVÁ Daniela 2005 CZE   Fischer Ski  Klub Šumava Vimperk 30 0 30 0 0
107 PRECLÍKOVÁ Jana 1981 CZE   MFF UK 29,9 0 29,9 0 0
107 ZATLOUKALOVÁ Linda 2005 CZE   LK Slovan K. Vary 29,9 0 0 0 29,9
109 STEFANOVOVÁ Hana 1977 CZE   LK Slovan Karlovy Vary 29,8 0 0 0 29,8
110 MĚSTKOVÁ Lucie 1978 CZE   Tempo Praha 29,5 0 29,5 0 0
111 BERÁNKOVÁ Hana 2000 CZE     29,4 0 29,4 0 0
112 PROCHÁZKOVÁ Zuzana 1992 CZE   KPC Praha 29,2 0 29,2 0 0
113 MULLEROVÁ Bára 1997 CZE   GLEDE Team 29 0 29 0 0
114 PETRUŽELOVÁ Jana 1992 CZE   Ski klub Otice 28,8 0 28,8 0 0
115 PAVLÁSKOVÁ Alena 1986 CZE   TJ ČZU Praha - Rolníci 28,7 0 28,7 0 0
116 KODĚROVÁ Lucie 1977 CZE   ČERNOŠICE 28 0 28 0 0
117 KRNAVSKÁ Iveta 1985 CZE     27,5 0 27,5 0 0
118 BREME Stefanie 1977 GER   Ski club Köthen 27,1 0 27,1 0 0
                     
W40+ ženy 1976 a více                  
Poř. Příjmení Jméno Roč. Nár. Klub Bodů celkem Jil50 Šumavský K70 KB
1 MALIŠOVÁ Karla 1960 CZE   USK Parha 171,48 88,2 0 0 83,28
2 JINDŘIŠKOVÁ Alena 1961 CZE   Sokol Horní Branná 168,7 68,2 0 33,5 67
3 JENÍKOVÁ Karolína 1968 CZE   Eleven Run Team/Báječné ženy v běhu 167,76 90,24 77,52 0 0
4 NAXEROVÁ Jana 1966 CZE   USK CS Plzeň 159,92 0 75,2 0 84,72
5 KUHN Karin 1953 GER     148,08 0 70,56 0 77,52
6 PLATHE Silke 1963 GER     146,88 0 70,8 0 76,08
7 SEEMANOVÁ Jana 1975 CZE   Klub K2 119,8 60,4 59,4 0 0
8 KŘOUSTKOVÁ Vendula 1976 CZE   GEOTOUR-KOLOLOĎ 106,56 106,56 0 0 0
8 ESCHER Silke 1968 GER   SC NORWEGER Annaberg 106,56 0 0 0 106,56
10 WŰRZOVÁ Kateřina 1969 CZE   CRS Sport 105,3 0 0 35,9 69,4
11 LUBINOVÁ Romana 1969 CZE   LK Slovan K. Vary 90,24 0 0 0 90,24
12 REJZKOVA Helena 1972 GER   KARLOVY VARY 88,8 0 0 0 88,8
13 DEVEROVÁ Monika 1966 CZE   TECHNIKA PRAHA 88,2 0 0 0 88,2
14 LANDE Julie Finsrud 1976 NOR   Magnor UL 86,16 0 86,16 0 0
15 NOWAK Steffi 1971 GER     84,72 0 84,72 0 0
15 GODARSKA Tatiana 1972 SVK   Oslino Poprad 84,72 84,72 0 0 0
17 BREBURDOVÁ Hana 1961 CZE   MK Kladno 83,28 83,28 0 0 0
18 ŠPLINAROVÁ Jana 1964 CZE   LK Slovan K. Vary 80,4 0 0 0 80,4
19 ČERVENKOVÁ ŠŤASTNÁ Lucie 1974 CZE     78,96 0 0 0 78,96
20 KRAUSOVÁ Darina 1974 SVK   Cykloklub Nový Jičín 78,6 0 78,6 0 0
21 MÜLLER Katrin 1969 GER   SV-Grün-Weiß-Pirna 76,9 0 76,9 0 0
22 CEJPKOVÁ Ivana 1958 CZE   JIHLAVA 76,08 0 76,08 0 0
23 NOVÁKOVÁ Eva 1968 CZE   LK Slovan Karlovy Vary 75,2 0 0 0 75,2
24 PROCHÁZKOVÁ Pavlína 1964 CZE   HOŘOVICE 74,88 0 74,88 0 0
25 BÖHMÜLLER Ulrike 1959 AUS   Linz 74,16 0 74,16 0 0
26 TŮMOVÁ Dagmar 1971 CZE     73,5 73,5 0 0 0
27 MAREŠOVÁ Iveta 1974 CZE   Žižkovští tygři 72,84 0 72,84 0 0
28 PROCHÁZKOVÁ Irena 1957 CZE   TJ Háje 72,24 0 72,24 0 0
29 KOUBKOVÁ Ilona 1956 CZE   Praha 10 - Petrovice 72 0 72 0 0
30 GATTRINGER Eva 1969 AUT   Trirun Linz 71,8 0 71,8 0 0
31 SETÍNKOVÁ Zuzana 1957 CZE   DKP 71,76 0 71,76 0 0
32 ČERNÁ Jolana 1965 CZE   Kvilda 71,52 0 71,52 0 0
33 MERČÁKOVÁ Daniela 1969 SVK   okr.Žiar nad Hronom 71,04 0 71,04 0 0
34 HÄENEL Germaid 1960 GER   WSC - ERZGEBIRGE OBERWIESENTHAL 70,6 0 0 0 70,6
35 PROCHÁZKOVÁ Libuše 1952 CZE   ČESKÁ LÍPA 70,32 0 70,32 0 0
36 LAANINEN Leena 1958 FIN   Liperi Ski Club 69,4 0 69,4 0 0
36 GAUDELOVÁ Jana 1957 CZE   Sokol Horní Branná 69,4 69,4 0 0 0
38 HAIDER Anna 1956 AUT   Union Liebenau 68,8 37,6 31,2 0 0
39 FRITSCH Elisabeth 1976 GER     68,2 0 68,2 0 0
40 BENEŠOVÁ Jolana 1969 CZE   REDPOiNT TOKO TEAM 67 67 0 0 0
41 KLAUDOVÁ Jana 1973 CZE     65,8 65,8 0 0 0
41 VESELÁ Iva 1975 CZE   Sokol Senohraby 65,8 0 65,8 0 0
43 CHOCHOLOUŠKOVÁ JANA 1976 CZE     64,6 64,6 0 0 0
44 ROMASHKINA Katerina 1974 RUS     63,4 63,4 0 0 0
44 KLEINDIENST Beate 1966 GER   Dachau 63,4 0 63,4 0 0
44 ŠTUDLAROVÁ PELÍŠKOVÁ Jitka 1972 CZE   LK Slovan 63,4 0 0 0 63,4
47 PÁVKOVÁ Jana 1957 CZE   Ski KlubŘevnice 63,1 0 29,6 0 33,5
48 SVOBODOVÁ Kateřina 1973 CZE   ČKS SKI Jilemnice 61,2 61,2 0 0 0
49 WINKLEROVÁ Petra 1976 CZE     60,7 60,7 0 0 0
49 TIMOTHY Rebecca 1966 GBR   REVO RACING 60,7 0 60,7 0 0
49 KADLECOVÁ Hana 1959 CZE   Metrostav 60,7 0 0 0 60,7
52 PELOVÁ Milena 1972 CZE   Česká spořitelna MTB Hobby B 60,4 0 60,4 0 0
53 SCHMITZ Christiane 1961 GER   TB 1888 Erlangen Triathlon 60,2 0 60,2 0 0
53 WOHANKOVÁ Gabriela 1976 CZE   Spartak Vrchlabí 60,2 60,2 0 0 0
53 BARTOŠOVÁ Jana 1970 CZE     60,2 0 0 0 60,2
56 HANZLOVÁ Svatava 1966 CZE   Frenštát p. R. 60 60 0 0 0
56 NEBEL Antje 1969 GER   SC DHfK Leipzig 60 0 60 0 0
58 KUBÍČKOVÁ Blanka 1973 CZE   CHODOV 59,6 0 0 0 59,6
59 JUNGHANNS Dagmar 1963 GBR   London Nordic 58,6 0 58,6 0 0
60 ŠRÁMKOVÁ Monika 1972 CZE   Sokol Maxičky 58,4 0 58,4 0 0
61 ČERNOCHOVÁ Jaroslava 1947 CZE   Pohorská jednota Radhošť 58,2 0 58,2 0 0
62 BÍLÁ Jarmila 1968 CZE   PRAHA 4 58 0 27,9 0 30,1
63 STOKLASOVÁ Eva 1975 CZE   Baterca 44 0 0 44 0
64 MORGENSTERN Sabine Katrin 1961 GER   ATSV Gebirge 39,3 0 0 0 39,3
65 HEINRICH Liane 1962 GER   VfA endLOS Dresden 38,45 0 0 0 38,45
66 KRUPIČKOVÁ Kateřina 1975 CZE     37,6 0 0 37,6 0
67 ŠIMŠOVÁ Jana 1976 CZE   MFP, Praha 36,75 36,75 0 0 0
68 MACHOLDOVÁ Lenka 1962 CZE     35,9 0 0 35,9 0
69 HOLASOVÁ Jarmila 1954 CZE   PRAHA 4 34,1 34,1 0 0 0
70 SROVNALOVÁ Libuše 1944 CZE   Lokomotiva Zábřeh 33,5 33,5 0 0 0
71 MOKRÁ Andrea 1974 CZE   Silvini Madshus team 32,9 32,9 0 0 0
71 NEYRINCK NOVOTNÁ Markéta 1970 CZE   Slovan Zdravotnik Praha 32,9 0 0 32,9 0
73 DVORSKÁ Hanka 1960 CZE   Boot Camp 32,3 0 0 32,3 0
73 VYORALOVÁ Magdalena 1961 CZE   Praha 2 32,3 32,3 0 0 0
73 POŠTOVÁ Martina 1973 CZE   SK Boží dar 32,3 0 0 0 32,3
76 KULHAVÁ Jarmila 1967 CZE   VSK Humanita Praha 31,2 0 0 31,2 0
77 HLIŇÁKOVÁ Petra 1972 CZE     30,9 0 0 30,9 0
77 SLAVÍKOVÁ Jitka 1957 CZE   Modrá Pernink 30,9 0 0 0 30,9
79 RYL Katrin 1975 GER     30,6 0 0 0 30,6
80 JINDROVÁ Jana 1955 CZE   TJ ÚVN 30,35 0 0 0 30,35
81 PELCOVÁ Gabriela 1973 CZE     30,2 0 0 30,2 0
82 PAVLÁSKOVÁ Kamila 1975 CZE   Fischer Ski klub Šumava 29,8 0 29,8 0 0
83 KUBÁTOVÁ Milada 1947 CZE   SK Praga 29,7 0 29,7 0 0
84 RYŠAVÁ MagdalÉna 1976 CZE   SK PraHA 29,3 0 29,3 0 0
85 ŠINDELÁŘOVÁ Jitka 1976 CZE   Žižkovský tygři 29,1 0 29,1 0 0
86 HOUŠKOVÁ Zdena 1971 CZE   SKI Klub Strakonice 28,9 0 28,9 0 0
87 PODRÁBSKÁ Marie 1974 CZE   LIBEREC 28,6 0 28,6 0 0
88 PILÁTOVÁ Renata 1974 CZE   VHS Brno 28,5 0 28,5 0 0
89 FIALOVÁ Jana 1960 CZE   Brčálník 28,4 0 28,4 0 0
90 LÁNÍČKOVÁ Martina 1964 CZE   Brno 28,2 0 28,2 0 0
91 VYMĚTALOVÁ Eva 1972 CZE   Ski klub Otice 28,1 0 28,1 0 0
92 ŠINDELÁŘOVÁ Jana 1961 CZE   PRAHA 27,7 0 27,7 0 0
92 MAYE Katrin 1954 GER     27,7 0 27,7 0 0
94 HILBIG Birgit 1962 GER   DRESDEN 27,6 0 27,6 0 0
95 KREJČÍKOVÁ Štěpánka 1970 CZE   Plzen 27,4 0 27,4 0 0
96 ŘEZÁČOVÁ Jaroslava 1965 CZE   SK- LYŽAŘI BĚŽCI FRYMBURK 27,3 0 27,3 0 0
97 PAIDAROVÁ Miroslava 1973 CZE     0 0 0 0 0
97 HATCH Brenda 1960 GBR   London Region Nordic Ski Club 0 0 0 0 0
97 KROTILOVÁ Magdaléna 1971 CZE   Báječné ženy v běhu 0 0 0 0 0
97 ZEMENOVÁ Renata 1964 CZE   Velešín 0 0 0 0 0
  • INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI
     cus  slcr MMMR  CeskoJede msmt
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    zpmv lawi2 CS n RGB  STRABAG teams work

  • GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
    ceska televize
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER



    Radiožurnál
  • MEDIÁLNÍ PARTNEŘI



    NORDIC
  • PARTNEŘI

    rossignol Nutrend 2018 ghc genetics kilpi   Craft ave hotels
  • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ


    LOAP tkf Birell 2017   Helland toitoi   sporticus Panzani Logo Lillsport