Nová registrace
27.-28.
leden

Jilemnická 50 ZP MV ČR

Vítkovice-Roudnice | 15° 30' 31.673" E 50° 40' 34.135" N
Cíl: Vítkovice-Roudnice

Start list

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
1 JIL-50CT 1154 Ročárek Jiří 1983 M30-39 CZE Vltava Fund Craft team Ano
2 JIL-50CT 23161 Sajdl Martin 1981 M30-39 CZE Žižkovský tygři Ano
3 JIL-50CT 91314 Karlík Petr 1982 M30-39 CZE TriSki klub Márovky - Blansko Ano
4 JIL-50CT 40759 Kohout Milan 1981 M30-39 CZE Silvini Madshus team Ano
5 JIL-50CT 18370 Pšenička Jakub 1991 M19-29 CZE Vltava Fund Craft team Ano
6 JIL-50CT 58227 Pospíšek Marek 1989 M19-29 CZE CRAFT Team Ano
7 JIL-50CT 91138 Cupák Martin 1971 M40-49 CZE Spartak Vrchlabí Ano
8 JIL-50CT 91000 Hejný Martin 1968 M50-59 CZE SILVINI MADSUS team Ano
9 JIL-50CT 1440 Grosse Ralf 1973 M40-49 CZE PSV Zittau / Ski Ano
10 JIL-50CT 56134 KUŽEL Martin 1986 M30-39 CZE Kasper Swix Team Ano
11 JIL-50CT 50182 DUŠEK Luboš 1975 M40-49 CZE Salomon skigo team Ano
12 JIL-50CT 57128 Paulů Jan 1974 M40-49 CZE sokol H.Branná Ano
13 JIL-50CT 72901 Šimek Pavel 1980 M30-39 CZE OLFIN-CAR SKI TEAM Ano
14 JIL-50CT 90956 Šperl Martin 1975 M40-49 CZE Silvini Madshus team Ano
15 JIL-50CT 34786 EHL Jaroslav 1981 M30-39 CZE SKI Skuhrov nad Bělou Ano
16 JIL-50CT 57309 Jánský Lukáš 1979 M30-39 CZE ADR team Ano
17 JIL-50CT 73135 Plecháč Petr 1994 M19-29 CZE ČKS SKI Jilemnice Ano
18 JIL-50CT 38117 JANATA Karel 1992 M19-29 CZE HSK BENECKO Ano
19 JIL-50CT 72742 Javůrek Petr 1977 M40-49 CZE Kasper-Swix Team Ano
20 JIL-50CT 34353 Vejnar Josef 1957 M60+ CZE JOVE ROLL SKI Vysoké n/Jizerou Ano
21 JIL-50CT 32574 Doležal Jiří 1959 M50-59 CZE Osek Ano
22 JIL-50CT 35536 KOLÍN Jan 1977 M40-49 CZE SPORTICUS team Ano
23 JIL-50CT 91019 Nesvadba Petr 1986 M30-39 CZE ČSK VYSOKÉ NAD JIZEROU Ano
24 JIL-50CT 90938 Ducháč Michal 1968 M50-59 CZE BKL Machov Ano
25 JIL-50CT 57147 KOŽNAR František 1996 M19-29 CZE ČKS SKI Jilemnice Ano
26 JIL-50CT 35099 KŘOUSTEK Martin 1978 M40-49 CZE SKI Skuhrov nad Bělou Ano
27 JIL-50CT 83062 Zástěra Tomáš 1964 M50-59 CZE Sokol Písek Ano
28 JIL-50CT 91174 Koucky Roman 1963 M50-59 CZE ČKS SKI Jilemnice Ano
29 JIL-50CT 37151 Taussig Jan 1964 M50-59 CZE Ano
30 JIL-50CT 802 Zeisel Viktor 1985 M30-39 CZE Ano
31 JIL-50CT 35092 Zelenka Jan 1984 M30-39 CZE Roprachtice Ano
32 JIL-50CT 91017 Novotný Milan 1965 M50-59 CZE OK99 Hradec Králové Ano
33 JIL-50CT 91026 Janata Milan 1986 M30-39 CZE TJ Roprachtice Ne
34 JIL-50CT 91141 Suchodol Josef 1967 M50-59 CZE 3D Fitness Race Team Ano
35 JIL-50CT 57218 Mašek Petr 1979 M30-39 CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí Ano
36 JIL-50CT 716 Maleček Martin 1975 M40-49 CZE Žižkovský tygři Ano
37 JIL-50CT 35553 Sklepník Jiří 1969 M40-49 CZE Nehvizdy Ano
38 JIL-50CT 34254 Schlechter Vojtěch 1982 M30-39 CZE Žižkovský tygři Ano
39 JIL-50CT 57047 Molva František 1994 M19-29 CZE SKI team VYSOČINA Ano
40 JIL-50CT 57223 Gromus Daniel 1978 M40-49 CZE Kolečkové lyže TOMSKI Ano
41 JIL-50CT 25444 SEEMAN Tomáš 1968 M50-59 CZE Medicína Praha Ano
42 JIL-50CT 28487 Teplý Ondřej 1978 M40-49 CZE HISPORT Team Ano
43 JIL-50CT 138 Zeisel Viktor 1956 M60+ CZE Ano
44 JIL-50CT 32591 Prokůpek Aleš 1966 M50-59 CZE ČKS SKI Jilemnice Ano
45 JIL-50CT 41804 Kacířová Svatoslava 1981 W30-39 CZE Cobram team PPC Ano
46 JIL-50CT 35045 KOVÁŘ Miroslav 1981 M30-39 CZE Klacky.cz / BEERMENTAL TEAM Ano
47 JIL-50CT 1130 Švarc Petr 1966 M50-59 CZE Žižkovský tygři Ano
48 JIL-50CT 83051 Kožnar Aleš 1966 M50-59 CZE ČKS SKI Jilemnice Ano
49 JIL-50CT 91193 Němec Jiří 1960 M50-59 CZE XCSPORT.cz Nordic Racing Team Ano
50 JIL-50CT 57152 HERBS Filip 1992 M19-29 CZE ČKS SKI Jilemnice Ano
  • INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI
     cus  slcr MMMR  CeskoJede msmt
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    zpmv lawi2 CS n RGB  STRABAG teams work

  • GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
    ceska televize
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER



    Radiožurnál
  • MEDIÁLNÍ PARTNEŘI



    NORDIC
  • PARTNEŘI

    rossignol Nutrend 2018 ghc genetics kilpi   Craft ave hotels
  • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ


    LOAP tkf Birell 2017   Helland toitoi   sporticus Panzani Logo Lillsport