Nová registrace
10.-11.
únor

Karlův běh České spořitelny

Boží Dar v Krušných horách | 12° 55' 17.894" E 50° 24' 39.919" N
Cíl: Boží Dar v Krušných horách

Start list

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
1 KB-45CT 90987 Bělina Oldřich 1977 M40-49 CZE Ano
2 KB-45CT 54197 Brodina Stanislav 1967 M50-59 CZE Ano
3 KB-45CT 91044 Francke Michal 1986 M30-39 CZE Žižkovský tygři Ano
4 KB-45CT 40917 Hlůžek Václav 1983 M30-39 CZE Ski-instruktori.cz Ano
5 KB-45CT 40296 Kaufmann Gottfried 1965 M50-59 GER WSC Erzgebirge Oberwiesenthal Ano
6 KB-45CT 35054 KAUFMANN Johannes 1961 M50-59 GER VfL Reumtengrün Ano
7 KB-45CT 83420 Keprt Josef 1957 M60+ CZE Hnízdil team Kadaň Ano
8 KB-45CT 90789 Klikar Jan 1984 M30-39 CZE TJ Benešov u Semil Ano
9 KB-45CT 73608 Kozel Adam 1989 M19-29 CZE Sokol PRAHA VRŠOVICE Ano
10 KB-45CT 90912 Kozel Dalibor 1957 M60+ CZE DGP Ano
11 KB-45CT 90551 Kozel Jakub 1986 M30-39 CZE Ano
12 KB-45CT 15115 Malušek Petr 1975 M40-49 CZE SK Nové Město na Moravě Ano
13 KB-45CT 91093 Meduňa Miroslav 1973 M40-49 CZE Šachisti Žďár nad Sázavou Ano
14 KB-45CT 17775 Pek Miroslav 1958 M60+ CZE TO EUROPE - PEKSPORT Ano
15 KB-45CT 40151 Petržela Pavel 1963 M50-59 CZE Kasper Swix Team Ano
16 KB-45CT 1792 Rudolf Jan 1971 M40-49 CZE VSK FEL Ano
17 KB-45CT 90981 Šic Libor 1991 M19-29 CZE VSK Humanita Praha Ano
18 KB-45CT 90956 Šperl Martin 1975 M40-49 CZE Silvini Madshus team Ano
19 KB-45CT 57721 ŠUNKA Jan 1976 M40-49 CZE Moravan Louňovice Ano
20 KB-45CT 45200 Teply Robin 1967 M50-59 CZE Rob Ano
21 KB-45CT 72742 Javůrek Petr 1977 M40-49 CZE Kasper-Swix Team Ano
22 KB-45CT 23161 Sajdl Martin 1981 M30-39 CZE Žižkovský tygři Ano
23 KB-45CT 34976 ŠRŮTEK David 1980 M30-39 CZE Rossignol racing team Ano
24 KB-45CT 24752 KÁLAL Tomáš 1985 M30-39 CZE Žižkovský tygři Ano
25 KB-45CT 28018 Pela Zbyněk 1973 M40-49 CZE SKI PAX Horní Maxov Ano
26 KB-45CT 32633 Marhoun Petr 1981 M30-39 CZE VSK MFF UK Ano
27 KB-45CT 45321 Novotný Daniel 1974 M40-49 CZE Cykloservis Mor. Krumlov Ano
28 KB-45CT 73221 Bouchal Jiří 1984 M30-39 CZE USK CS Plzeň Ano
29 KB-45CT 1130 Švarc Petr 1966 M50-59 CZE Žižkovský tygři Ano
30 KB-45CT 34380 Kule Martin 1975 M40-49 CZE Pupkani KV Ne
31 KB-45CT 34708 Venhoda Milan 1971 M40-49 CZE SKI team VYSOČINA Ano
32 KB-45CT 83311 Křivský Jan 1979 M30-39 CZE Tinkoff Sedlčany Ano
33 KB-45CT 19781 Šimek Pavel 1971 M40-49 CZE Ano
34 KB-45CT 40486 Matoušek Ondřej 1988 M30-39 CZE Žižkovský tygři Ano
35 KB-45CT 45192 Knopová Kamila 1992 W19-29 CZE Rossignol racing team Ano
36 KB-45CT 48499 TRNAVSKY MIROSLAV 1975 M40-49 CZE XCSPORT.cz Nordic Racing Team Ano
37 KB-45CT 35045 KOVÁŘ Miroslav 1981 M30-39 CZE Klacky.cz / BEERMENTAL TEAM Ano
38 KB-45CT 41 Eberl Filip 1982 M30-39 CZE X-Team BaNo K. Vary Ano
39 KB-45CT 716 Maleček Martin 1975 M40-49 CZE Žižkovský tygři Ano
40 KB-45CT 24404 Mráz Antonín 1972 M40-49 CZE VSK Elektro Ano
41 KB-45CT 83194 Černý Ondřej 1985 M30-39 CZE Žižkovský tygři Ano
42 KB-45CT 35553 Sklepník Jiří 1969 M40-49 CZE Nehvizdy Ano
43 KB-45CT 34669 Kindl Robert 1972 M40-49 CZE XCSPORT.cz Ski Open Team Ne
44 KB-45CT 83402 Šebesta Jakub 1978 M40-49 CZE TJ Radon Vysoká Pec Ano
45 KB-45CT 83430 Leibiger Jens 1959 M50-59 GER Ano
46 KB-45CT 83060 Bednář Pavel 1970 M40-49 CZE Ano
47 KB-45CT 23624 Šilhan Jiří 1976 M40-49 CZE WiTTE bike team Ano
48 KB-45CT 83617 Klíma Jan 1982 M30-39 CZE LK Jasan Aš Ano
49 KB-45CT 82725 Mach Jan 1956 M60+ CZE TJ Slavoj Teplice nad Metují Ano
50 KB-45CT 34876 JINDŘIŠKOVÁ Alena 1961 W50-59 CZE Sokol Horní Branná Ne
  • INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI
     cus  slcr MMMR  CeskoJede msmt
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    zpmv lawi2 CS n RGB  STRABAG teams work

  • GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
    ceska televize
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER



    Radiožurnál
  • MEDIÁLNÍ PARTNEŘI



    NORDIC
  • PARTNEŘI

    rossignol Nutrend 2018 ghc genetics kilpi   Craft ave hotels
  • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ


    LOAP tkf Birell 2017   Helland toitoi   sporticus Panzani Logo Lillsport