Nová registrace
3.
březen

Krkonošská 70 LAWI

areál Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně | 15° 36' 49.691" E 50° 43' 11.474" N
Cíl: Svatý Petr Špindlerův Mlýn

Start list

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
1 K-70H 16328 Tibitanzl Michal 1974 MW19+ CZE Ano
1 K-70H 536 Lesse Petr 1974 MW19+ CZE ALEXSTAV Ano
1 K-70H 35233 VONDRA Vítězslav 1979 MW19+ CZE VSK Humanita Praha Ano
1 K-70H 34886 KARBAN Zdeněk 1977 MW19+ CZE VSK Humanita Praha Ano
1 K-70H 35536 KOLÍN Jan 1977 MW19+ CZE SPORTICUS team Ano
2 K-70H 70197 Sajdl Martin 1981 MW19+ CZE Žižkovský tygři Ano
2 K-70H 24752 KÁLAL Tomáš 1985 MW19+ CZE Žižkovský tygři Ano
2 K-70H 91044 Francke Michal 1986 MW19+ CZE Žižkovský tygři Ano
2 K-70H 40486 Matoušek Ondřej 1988 MW19+ CZE Žižkovský tygři Ano
2 K-70H 28018 Pela Zbyněk 1973 MW19+ CZE SKI PAX Horní Maxov Ano
3 K-70H 40794 Zajíc Václav 1979 MW19+ CZE Rossignol racing team Ano
3 K-70H 46532 Janeček Pavel 1990 MW19+ CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ Ano
3 K-70H 40735 Sikora Jakub 1984 MW19+ CZE Rossignol racing team Ano
3 K-70H 92438 Hornych Václav 1978 MW19+ CZE Rossignol racing team Ano
3 K-70H 34976 ŠRŮTEK David 1980 MW19+ CZE Rossignol racing team Ano
4 K-70H 34598 POLÁŠEK Jan Ferdinand 1988 MW19+ CZE MFF UK/SPORTICUS team Ano
4 K-70H 90852 Šimek Adam 1989 MW19+ CZE Strava Ano
4 K-70H 32633 Marhoun Petr 1981 MW19+ CZE VSK MFF UK Ano
4 K-70H 34519 RYBÁŘ Tomáš 1981 MW19+ CZE LOKAL BLOK Ano
4 K-70H 90860 Remeš Petr 1994 MW19+ CZE OK Slavia Hradec Králové Ano
5 K-70H 92260 Lukeš Jiří 1975 MW19+ CZE Ano
5 K-70H 92262 Mašek Petr 1979 MW19+ CZE Ano
5 K-70H 92263 Horský Tomáš 1982 MW19+ CZE Ano
5 K-70H 92266 Hejný Marek 1977 MW19+ CZE Ano
5 K-70H 92264 Saidl Filip 1973 MW19+ CZE Ano
6 K-70H 34917 ZNOJEMSKÝ Karel 1977 MW19+ CZE LK Ledeč nad Sázavou Ano
6 K-70H 91939 Štemberg Milan 1986 MW19+ CZE VSK Humanita Praha Ano
6 K-70H 45719 Mojžíšek Petr 1977 MW19+ CZE Kanoistika USK Praha Ano
6 K-70H 73048 Triska Jaroslav 1976 MW19+ CZE vsk Humanita Ano
6 K-70H 57369 Domín Nikolas 1988 MW19+ CZE VSK Humanita Praha Ano
7 K-70H 92047 Veber Josef 1975 MW19+ CZE LK Tatran Chodov Ano
7 K-70H 92041 Hrdina Pavel 1988 MW19+ CZE Ano
7 K-70H 92118 SIKORA René 1972 MW19+ CZE Ano
7 K-70H 40236 Kyncl Tomáš 1970 MW19+ CZE neregistrován Ano
7 K-70H 46773 Kocián Pavel 1990 MW19+ CZE Ano
8 K-70H 84356 Císař Jan 1986 MW19+ CZE Ne
8 K-70H 84446 Skripnik Ondřej 1975 MW19+ CZE Ne
8 K-70H 84353 Horyna Roman 1976 MW19+ CZE Ne
8 K-70H 35045 KOVÁŘ Miroslav 1981 MW19+ CZE Klacky.cz / BEERMENTAL TEAM Ne
8 K-70H 83239 Drobník Michal 1987 MW19+ CZE Beermental team Ne
9 K-70H 45198 Hruška Jan 1989 MW19+ CZE Kasper Swix Team Trutnov Ne
9 K-70H 84615 Fišnar Jan 1980 MW19+ CZE Kasper - Swix team Ne
9 K-70H 82739 Holub Petr 1966 MW19+ CZE Kasper Swix Team Ne
9 K-70H 57125 Veber Tomáš 1974 MW19+ CZE Kasper Swix Team Ne
9 K-70H 72742 Javůrek Petr 1977 MW19+ CZE Kasper-Swix Team Ne
10 K-70H 6633 Lebeda Dušan 1973 MW19+ CZE KT Tryskomyš Ano
10 K-70H 84184 Smolka Marek 1989 MW19+ CZE VSK Humanita / SPORTICUS Team Ano
10 K-70H 57591 Kalina Miroslav 1982 MW19+ CZE SPORTICUS team Ano
10 K-70H 84274 Pidrman Milan 1983 MW19+ CZE VSK Humanita Praha Ano
10 K-70H 84393 Pruner Petr 1982 MW19+ CZE VSK Humanita Praha Ano

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Zaplaceno
Tým aber foter team
46 K-70H 48152 Novotná Eva 1981 MW19+ CZE Ano
46 K-70H 53464 Korbelář Jan 1975 MW19+ CZE Ano
46 K-70H 83586 Singer Tomáš 1974 MW19+ CZE Ano
46 K-70H 92283 Maršoun Pavel 1972 MW19+ CZE Ano
46 K-70H 949 Novotný Karel 1976 MW19+ CZE Ano
Tým Altán Tým
49 K-70H 34895 MADĚRA Josef 1979 MW19+ CZE Ano
49 K-70H 72879 Votruba Jan 1979 MW19+ CZE Ano
49 K-70H 82734 Loos Arnošt 1978 MW19+ CZE Ano
49 K-70H 84397 Vlach Tomáš 1978 MW19+ CZE Ano
49 K-70H 91384 VOJTÍK Pavel 1975 MW19+ CZE Ano
Tým Bakajda Harrachov A
25 K-70H 4 Kříž Zdeněk 1972 MW19+ CZE Ano
25 K-70H 48393 Šauer Tomáš 1976 MW19+ CZE Ano
25 K-70H 84658 Trejtnar Matěj 1975 MW19+ CZE Ano
25 K-70H 84662 Lindr David 1981 MW19+ CZE Ano
25 K-70H 91690 Palounek Michal 1977 MW19+ CZE Ano
Tým Bakajda Harrachov B
45 K-70H 21530 Malina Vojtěch 1975 MW19+ CZE Ano
45 K-70H 48315 Sedláček Daniel 1977 MW19+ CZE Ano
45 K-70H 84647 Blažek Adam 1978 MW19+ CZE Ano
45 K-70H 84649 Bartoš Libor 1972 MW19+ CZE Ano
45 K-70H 84661 Bulíř Petr 1976 MW19+ CZE Ano
Tým Bakajda Harrachov C
52 K-70H 30772 Šulc Jakub 1996 MW19+ CZE Ano
52 K-70H 92036 Suchý Michal 1994 MW19+ CZE Ano
52 K-70H 92037 Suchý Josef 1991 MW19+ CZE Ano
52 K-70H 92038 Suchý Aleš 1993 MW19+ CZE Ano
52 K-70H 92040 Bartoš Libor 1994 MW19+ CZE Ano
Tým Baterca
42 K-70H 72866 Vondráček Pavel 1964 MW19+ CZE Ano
42 K-70H 91379 KUDELA Ondřej 1980 MW19+ CZE Ano
42 K-70H 92055 Brož Radek 1984 MW19+ CZE Ano
42 K-70H 92057 Čada Zbyněk 1984 MW19+ CZE Ano
42 K-70H 92135 Petrov Valeri 1980 MW19+ ??? Ano
Tým Biatlon Letohrad Masters
27 K-70H 59647 Poláček Antonín 1989 MW19+ CZE Ano
27 K-70H 84601 Suchodol Jiří 1992 MW19+ CZE Ano
27 K-70H 91141 Suchodol Josef 1967 MW19+ CZE Ano
27 K-70H 92218 Hradecký Petr 1985 MW19+ CZE Ano
27 K-70H 92248 Dytrt Aleš 1966 MW19+ CZE Ano
Tým Canoe team
12 K-70H 42175 Koudelka Petr 1981 MW19+ CZE Ano
12 K-70H 50322 CHALUPA Daniel 1989 MW19+ CZE Ano
12 K-70H 57761 POLÁK Petr 1986 MW19+ CZE Ano
12 K-70H 83311 Křivský Jan 1979 MW19+ CZE Ano
12 K-70H 84174 Šlocar Jan 1985 MW19+ CZE Ano
Tým Čertovo vemeno
33 K-70H 415 Štemberk Pavel 1970 MW19+ CZE Ano
33 K-70H 80577 Faktor Radovan 1977 MW19+ CZE Ano
33 K-70H 83050 Bilina Petr 1971 MW19+ CZE Ano
33 K-70H 83060 Bednář Pavel 1970 MW19+ CZE Ano
33 K-70H 83061 Šimeček Zdeněk 1977 MW19+ CZE Ano
Tým Chrudimští Jenďáci
35 K-70H 32762 Velinsky Radek 1972 MW19+ CZE Ano
35 K-70H 34981 Lomoz Jan 1960 MW19+ CZE Ano
35 K-70H 73107 Hroch Jiří 1969 MW19+ CZE Ano
35 K-70H 83185 Kužel Aleš 1974 MW19+ CZE Ano
35 K-70H 84003 Kopáček Miroslav 1960 MW19+ CZE Ano
  • INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI
     cus  slcr MMMR  CeskoJede msmt
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    zpmv lawi2 CS n RGB  STRABAG teams work

  • GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
    ceska televize
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER



    Radiožurnál
  • MEDIÁLNÍ PARTNEŘI



    NORDIC
  • PARTNEŘI

    rossignol Nutrend 2018 ghc genetics kilpi   Craft ave hotels
  • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ


    LOAP tkf Birell 2017   Helland toitoi   sporticus Panzani Logo Lillsport