Nová registrace
20.
leden

STRABAG Ve stopě Zlaté lyže

Vysočina Arena, Nové Město na Moravě | 16° 3' 10.639" E 49° 34' 41.537" N
Cíl: Vysočina Arena, Nové Město na Moravě

Start list

Přihlášení závodníci

Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
CT-24KM 925 Vojtěch Martin 1973 M 40-49CT CZE CYKLO Kučera elite team Ano
CT-24KM 1664 Adam Jiří 1974 M 40-49CT CZE White Boys Prague Ano
CT-24KM 15506 Vytlačil Jiří 1981 M 30-39CT CZE Rossignol racing team Ano
CT-14KM 18926 Rauchfuss Marek 1969 M CZE MTB Horoměřice Ano
CT-50KM 22123 Gladiš Daniel 1968 M 50-59CT CZE Vltava Fund Craft team Ano
CT-50KM 25444 SEEMAN Tomáš 1968 M 50-59CT CZE Medicína Praha Ano
CT-24KM 27725 Samek Petr 1981 M 30-39CT CZE SportSoft Ne
CT-24KM 28554 Mitáš Jiří 1954 M 60+CT CZE Ano
CT-50KM 29098 novotný viktor 1982 M 30-39CT CZE Rossignol racing team Ano
CT-24KM 29499 Němec Patrik 2001 M 18CT CZE JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM Ano
SKI-D12 30828 Procházka Matěj 2007 M12 CZE IRON STARS Beroun Ano
CT-50KM 31816 Kubričan Lukáš 1984 M 30-39CT CZE Rossignol racing team Ano
CT-50KM 34544 Žára Pavel 1973 M 40-49CT CZE Brno Ano
CT-50KM 34580 GREGAR Martin 1978 M 40-49CT CZE Ano
CT-50KM 34585 KRECHLER Miroslav 1952 M 60+CT CZE Ježek team Ano
CT-24KM 34642 HOLÝ Luděk 1977 M 40-49CT CZE TJ Svornost Hvozd Ano
CT-24KM 34876 JINDŘIŠKOVÁ Alena 1961 W 50-59CT CZE Sokol Horní Branná Ano
CT-24KM 34937 KUBĚNA Karel 1955 M 60+CT CZE LK Ledeč nad Sázavou Ano
CT-50KM 34976 ŠRŮTEK David 1980 M 30-39CT CZE Rossignol racing team Ano
CT-24KM 40260 Seemanová Jana 1975 W 40-49CT CZE TJ Sokol Strašnice Ano
CT-50KM 40735 Sikora Jakub 1984 M 30-39CT CZE Rossignol racing team Ano
CT-50KM 40794 Zajíc Václav 1979 M 30-39CT CZE Rossignol racing team Ano
CT-50KM 44199 Novák Zdeněk 1964 M 50-59CT CZE DARTEK - HONDA STIHL BEROUN Ano
CT-24KM 44953 Trávníček Tomáš 1990 M 19-29CT CZE SK POLAR Ano
CT-24KM 45200 Teply Robin 1967 M 50-59CT CZE Rob Ano
CT-50KM 45248 Šmíd Jakub 1982 M 30-39CT CZE Ano
CT-50KM 47489 Komzák Radek 1980 M 30-39CT CZE HO ŠKROVÁD Ne
CT-24KM 47513 Šmejda Pavel 1962 M 50-59CT CZE Cyklosport Stratílek Litomyšl Ano
CT-50KM 48499 TRNAVSKY MIROSLAV 1975 M 40-49CT CZE XCSPORT.cz Nordic Racing Team Ano
CT-50KM 53780 Novák Petr 1973 M 40-49CT CZE SKI&BIKE modelarna-novak Ano
CT-50KM 54197 Brodina Stanislav 1967 M 50-59CT CZE Ano
CT-24KM 54228 Veselský Martin 1969 M 40-49CT CZE ZZN HP Žďár nad Sázavou Ano
CT-50KM 54911 Svoboda Petr 1968 M 50-59CT CZE ČKS SKI Jilemnice Ne
SKI-D12 55580 Malušková Kateřina 2007 W12 CZE SK Nové Město na Moravě Ne
CT-50KM 57125 Veber Tomáš 1974 M 40-49CT CZE Kasper Swix Team Ano
CT-24KM 57203 Pfoff Michal 1989 M 19-29CT CZE Sport Zbraslav Ano
CT-50KM 57219 Černý Václav 1972 M 40-49CT CZE LemplBoys Hořice Ano
CT-50KM 57223 Gromus Daniel 1978 M 40-49CT CZE Kolečkové lyže TOMSKI Ano
CT-24KM 57287 Beránková Hana 2000 W 18CT CZE Silvini Madshus team Ano
CT-24KM 57289 Beránek Jiří 1956 M 60+CT CZE Ano
CT-24KM 57336 PFOFF Jan 1980 M 30-39CT CZE Kanoistika Poděbrady Ano
CT-14KM 57580 Fousek Jiří 1988 M CZE SK Vyžlovka Ne
CT-50KM 57721 ŠUNKA Jan 1976 M 40-49CT CZE Moravan Louňovice Ano
CT-50KM 57745 ČIČMANEC Luděk 1977 M 40-49CT CZE Jarní tání UNOB Ano
CT-50KM 57797 Kocmánek Petr 1977 M 40-49CT CZE OS Zvonějov Ano
SKI-D12 57808 Ducháčová Ema 2006 W12 CZE BKL Machov Ano
CT-24KM 59769 Vitek Jiri 1982 M 30-39CT CZE veloservis flach Ne
SKI-D8 61168 MALCOVÁ Alžběta 2011 W8 CZE Ano
SKI-D8 61169 MALCOVÁ Anna Marie 2010 W8 CZE Ano
CT-24KM 72662 Roleček Jakub 1989 M 19-29CT CZE Ano
  • INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI
     cus  slcr MMMR  CeskoJede msmt
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    zpmv lawi2 CS n RGB  STRABAG teams work

  • GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
    ceska televize
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER



    Radiožurnál
  • MEDIÁLNÍ PARTNEŘI



    NORDIC
  • PARTNEŘI

    rossignol Nutrend 2018 ghc genetics kilpi   Craft ave hotels
  • OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ


    LOAP tkf Birell 2017   Helland toitoi   sporticus Panzani Logo Lillsport